reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Witajcie :)

Kami ojej to musicie sie kurowac! Bardzo nie fajnie bybylo stracić taaakii wyjazd.. oby wszystko dobrze sie skończyło i wyjazd sie udal &&& ;*

Cytrynowa a Ty kiedy wyjeżdżasz?

Edzia a to co Twojemu dzieciaczkowi dolega? Taki chorowity jest?
 
Kami to nie wesoło ,a gdzie sie wybierasz ? Zdrowka
Turcja. Nasza pani doktor dziś nie przyjmuje, ale rozmawiałam z nią przez telefon i odradzila mi wyjazd, ale ostateczną decyzję mam podjąć ja. No i mysle, że nie pojadę bo chybabym w majtki tam ze strachu narobiła, że w obcym klimacie Jagodzie się pogorszy.

Ciesze się tylko, że przezornie mamy wykupione ubezpieczenie od rezygnacji z podróży. Musze tylko dziś złapać jakiegoś pediatra co przyjmuje u nas w przychodni by wypisal mi zaświadczenie o chorobie dziecka. I potem zaraz wyślę Łukasza do biura by złożył pismo o rezygnacji.
 
Turcja. Nasza pani doktor dziś nie przyjmuje, ale rozmawiałam z nią przez telefon i odradzila mi wyjazd, ale ostateczną decyzję mam podjąć ja. No i mysle, że nie pojadę bo chybabym w majtki tam ze strachu narobiła, że w obcym klimacie Jagodzie się pogorszy.

Ciesze się tylko, że przezornie mamy wykupione ubezpieczenie od rezygnacji z podróży. Musze tylko dziś złapać jakiegoś pediatra co przyjmuje u nas w przychodni by wypisal mi zaświadczenie o chorobie dziecka. I potem zaraz wyślę Łukasza do biura by złożył pismo o rezygnacji.
Kami nierezygnuj!! Skoro masz ubezpieczenie na miejscu masz lekarza placisz kaucje 50 $ lub euro pozniej w polsce ci zwracaja tylko niezapomnij rachunku wziasc. My tez pojechalismy ze znajomymi i ich dzieckiem ktore sie rozchorowala i wzywali lekarza a dal mu jakis lek i na drugi dzien jak nowo narodzony!! Turcja piekny kraj niewart rezygnacji! Wez jakas oslone (probiotyk) w krepelkach i podawaj malej juz dzis chyba ze polknie tabletki to w tabletach. I bierzcie caly wyjazd mu wszyscy poza dzieckiem bralismy i nikomu nic niebylo! A tam cieplusienko wiec wyleczycie sie :-)
 
Ojej kami co za pech, ale zdrówko najważniejsze, jeszcze nie jedna podróż przed Wami...
Ale z tą bostonką to uważaj bo ja kiedyś coś tam czytałam o tym i dla kobiet w ciąży nie jest bezpieczna więc musisz uważać co by si enie zarazić. Ja w zeszłym, roku na wakacjach na d morzem zaraz po przyjeździe dostałam ej paskudnej bostonki, w momencie strasznie rozbolało mnie gardło a później gorączka i wysypka na dłoniach i stopach. Przechodziąłm niby nie zbyt ciężko ale stopy i dłonie wyglądały jakbym z jakimś grzybem chodziła, na plaży nogi zakopywałam w piachu. Nic na to nie brałam oczywiście diagnozę postawił dr google i p[rzepisowo po tygodniu przeszło jak ręką odjął
 
kamilove - ja bym jednak odpuscila... Zdrowie najwazniejsze. Wiem, że to frustrujące, ale nigdy nie wiadomo jak choroba się potoczy...
Ja z rana testowalam i tak jak myślalam - jedna krecha...
 
reklama
Kasik mój maly nie to ze chorowity ma powikłania poszczepienne ,Ciesze sie ze z każdym tyg jest lepiej .

Kami powiem ci ze jesli macie możliwość rezygnacji i zwrócą wam koszty to ja bym w domu została ,zawsze możecie coś wykupić jak mała wyzdrowieje ,my w tym roku planujemy jechać do Hiszpanii,lub na lazurowe ale to Narazie plany .
 
Do góry