reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

Witam Was bardzo serdecznie. Nieśmiało chciałabym się przyłączyć. Jestem już mamą trzylatki i choć zarzekałam się, że będzie jedynaczką to jednak instynky bierze górę ;) Można tu z Wami przycupnąć?
witaj
ja też mówiłam że moja będzie jedynaczką, po takiej ciąży i porodzie nawet nie brałam pod uwagę a teraz o niczym innym nie myślę
 
reklama
witaj
ja też mówiłam że moja będzie jedynaczką, po takiej ciąży i porodzie nawet nie brałam pod uwagę a teraz o niczym innym nie myślę
U mnie tak samo :) pół ciąży zagrożonej plackiem leżałam, potem porod 36h, a potem tzw. High Need Baby. Ale moje maleństwo podroslo, a ja powoli zaczynakm zapominać wszystkie trudne chwile
 
Ostatnia edycja:
U mnie tak samo :) pół ciąży zagrożonej plackiem, potem porod 36h, a potem tzw. High Need Baby. Ale moje maleństwo podroslo, a ja powoli zaczynakm zapominać wszystkie trudne chwile
bo to wszystko jest tak skonstruowane że jak się instynkt macierzyński obudzi to wszystko się zapomina, cały ból i niedogodności
 
Witaj NaturalnaMama i powodzenia :-)
Cytrynowa no i fajoski tshirt, na pewno bedzie nosił z dumą ;-)
Maj i czerwiec pewnie rozpalają naszych ogierów :)
a u mnie kukułka gdzies blisko kuka :-) od kilku dni dopiero ją slysze. Oby nam coś wykukała.
Uciekam do mycia, milego wieczorku.

Mam nadzieje ze sie mu sie spodoba. On to taki co lubi się chwalić. Więc powinno być ok.


Witam nowe starczki.
 
reklama
Do góry