reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Xkarola,

Ja niestety nie jestem z tych odważnych i dla mnie zdrowie najważniejsze. Mała ma biegunkę, wymiotuje krostek sporo i dzieciak, temperatura powyżej 39, nawet pić nie może. Na to dziadostwo nie ma antybiotyku tylko leczenie objawowe i 10dni najlepiej w domu. Nie wyobrażam sobie zabrać jej teraz :(. Ona ledwo żyje, a rozłożyło ją momentalnie. Dodatkowo jeszcze ja też mam gorączkę i spuchniete gardło, wiec albo nawrót anginy, albo bostonka.

Nie ma co głupiec. Koszty wycieczki nam oddadzą wiec może kiedyś jeszcze pojedziemy, a jak nie to zostanie nam zawsze Bałtyk. Trudno. Jak patrze jak moje dziecko się męczy to wcale nie jest mi szkoda odwoływać bo wiem, że robię dobrze.
 
Kami dobrze robisz ,nawet nie wiem czy by mała wpuścili na pokład w takim stanie ,wiesz po tych wszystkich ptasich grupach zwracaja uwagę na to .
 
Hej Lux co tam u ciebie ?

Naturalna odkąd znowu zaczelam sie starać moje cykle wariuja raz mam 25 dc drugim razem 32 ,nigdy nie wiem kiedy sie spodziewać @ :-/
 
reklama
U mnie po staremu , po wizycie teściowej musze ograniczać jedzenie bo nas troszkę podtuczyla Haha Zmieniliśmy auto ,Maz wczoraj zdał prawko na Tiry a cieszy sie jak dziecko :-D do tego sprawa spadkowa męża w toku ,planujemy kupic mieszkanko w Gdyni i to chyba tyle z nowości ,dzieci nie chorują takze to najważniejsze ;-)
 
Do góry