reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
U mnie był spokój chociaż ja się trochę wahałam , uważałam do tej pory że to największy błąd mojego życia no ale się myliłam.
 
No rodzice może Ale Wy też? To wasz ślub;) mojego męża da tacy ze trzeba tak i wypada ale my zdecydowaliśmy po swojemu dorośli jestesmy
 
Witajcie dziewczynki, wpadlam na chwilke z samego rana zeby podzielic sie smutna dla mnie wiadomoscia.
Niestety w tym cyklu nic nie wyszlo z moich 2 kreseczkek, test powtorzylam dzis rano juz wyszedl negatyw bez cienia jakiegokolwiek, natomiast chyba zaczyna sie rozkrecac@ to juz mam plamienia.
Przykro jak cholera bo juz nastawilam sie na to ze jednak sie udalo a tu znowu rozczarowanie, nie rozumiem dlaczego zajcie w ciaze dla tego kto pragnie musi byc takie trudnem no ale nie, nie mamy na to wpywu, bedziemy probowac dalej.
Jedyna lekacj dla mnie to ze nie ma kompletnie sensu robic testow przed terminem@bo tylko wyrzucanie pieniedzy w bloto i niepotrzebny stres emocjonalny, najlepsza opcja to chyba odczekac kilka dni po @ i jak nie przyjdzie to wtedy testowac.
 
Witajcie dziewczynki, wpadlam na chwilke z samego rana zeby podzielic sie smutna dla mnie wiadomoscia.
Niestety w tym cyklu nic nie wyszlo z moich 2 kreseczkek, test powtorzylam dzis rano juz wyszedl negatyw bez cienia jakiegokolwiek, natomiast chyba zaczyna sie rozkrecac@ to juz mam plamienia.
Przykro jak cholera bo juz nastawilam sie na to ze jednak sie udalo a tu znowu rozczarowanie, nie rozumiem dlaczego zajcie w ciaze dla tego kto pragnie musi byc takie trudnem no ale nie, nie mamy na to wpywu, bedziemy probowac dalej.
Jedyna lekacj dla mnie to ze nie ma kompletnie sensu robic testow przed terminem@bo tylko wyrzucanie pieniedzy w bloto i niepotrzebny stres emocjonalny, najlepsza opcja to chyba odczekac kilka dni po @ i jak nie przyjdzie to wtedy testowac.


kochana nie przejmuj się! my też tu wszystkie prawie mamy @. W kolejnym cyklu sie uda :) wierzę w to "D

Lux masz rację zastanów się, żeby to była twoja decyzja a nie mamy czy Tomka


Apropo teściów moi dziś na kawe wapdną eeeeeeeeeeeh!
 
reklama
Zuzka kochana na pewno Ci smutno ze przylazla ale kolejny cykl kolejne szanse :tak: w koncu kazdej sie uda :tak:

Kasia nie ma to jak kawusia z tesciowa ;)

Lux i dobrze musisz byc pewna w 100% :tak:
 
Do góry