reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

No wiem dziewczyny, dzieki za mole slowa,
jednak to takie przykre same wiecie bo czlowiek jest pelen nadzieji a tu kolejne rozczarowanie, ja nawet w duchu mylalam juz jaki wozek bedzie dla 2 maluchow jednoczesnie bo moja malutka jeszcze dlugo na spacerki bedzie potrzebowala wozek.
Wiem ze cos tam zaczynalo sie dziac, no ale pewnie to kolejna biochemicza,
 
reklama
U mnie największym rozczarowaniem w tym cyklu to moj maz... Chyba ze akurat jak sie uda tylko na tym co było to bedzie serio cud...mało seksu mało nasienia tez nie dniu owulacji ... Zobaczymy przygotowuje sie psychicznie do następnego cyklu
 
pkati tak to jest z tymi chlopami..............
moj tez czesto jakby nie rozumial ze TE dni sa najwazniejsze i jak spi to nie ma bata na niego, bo jest zmeczony po pracy i ze jutro i nie rozumie czesto jutro moze byc zbyt pozno i po cyklu
 
Dziewczynki ja na razie uciekam bo mam duzo do zrobienia, zaraz @ sie rozkreci a mam bardzo obfite wiec tak nie szarzuje jak ze mnie leci, a dzis plamienie wiec che duzo nadrobic w domu,
wpadne wieczorem
 
Czesc dziewczynki Wpadlam poczytać co u was ,maz poszedl pojeździć motorem wiec mam trochę czasu dla siebie

Zuzka przykro mi ,mam nadzieje ze kolejny cykl bedzie owocny ;-)

Ja wczoraj tak sie zle czułam ,mdłości mnie dopadly ale to chyba przez piwko które wypilam w piatek :sorry2: dzisiaj jest ok ,u nas swieci slonko ale jest dosc chłodno bo tylko 2 st na plusie ,młody ma katar takze w domku siedzimy ...co do obiadku u nas dzisiaj rybka ,ziemniaki do tego surówka z kiszonej kapusty mniam
 
Rosół gotowy, która chce?
Mięso miałam już zrobione w zamrażalce więc się rozmraża do tego będą warzywa duszone na patelni.

Aschle, - u nas też wyszło słońce. Na term +3.

Zuzka - Tulam. Szkoda

Ubieram się ciepło i ide się przewietrzyć.
 
reklama
Do góry