reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

Jołasia wiesz, on teraz się tuli i mówi, że przeprasza :) ale ja dalej obrażona. Tak szybko nie wybaczam.

I bardzo dobrze, niech wie czym sobie zasłużył na obrazę z Twojej strony.

Ruda no no lato i lato całeeeee 2 miesiące :D

Wczoraj na kakao pytałam czy macie taką górkę w pachwinie , no właśnie i wyszło co to jest. Ehh....ja to zawsze się tak urządzę. Jutro po 15 będę u lekarza i o wszystkim Was poinformuje .
 
reklama
Lux,

Ja też nie umiem tego zrozumieć.

Zresztą u nas sytuacja podobna. Tyle czasu się nie kontaktował mój stary z nimi, a i tak nic nie zrozumirli

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Kami mój Tomek lada dzień skończy 30 lat a jego stara myśli, że to wciąż maly synus i jak by mogła to by mu dupkę wycierała i kawki robiła.
 
Dzien dobry;)
Lux to było do przewidzenia ze sie bedzie łasił.... Zawsze mieszanie sie osob 3 złe wpływa na związek nie wazne czy jest to teściowa .. Kolega ..koleżanka...
U mnie moja mama zawsze nie do konca była za moim.. Nawet dwa miesiące przed ślubem pow mi z siostra czy napewno jestem pewna bo one nie sa do konca pewne czy ja jestem szczęśliwa ...!wtedy mnie tak poryly ze masakra i z reszta sama zauwazylam ze zawsze było tak jak wracałam od mamusi z kawki to nieświadomie ale zawsze wracałam negatywnie nakręcona na niego. W domu i zawsze to ja wzburzyłam kłótnie bo sie czepiałam byle czego i zawsze podpisywałam sobie rozne złe zachowania to do tego co mama mowila... m.in jak wam opowiadalam ze nie dostaje kwiatów bez okazji od meza....
 
reklama
Kami no Tomka stara też by chciała nasza kasa rządzić. Musi wiedzieć jaka akurat wypłatę ma Tomek itp. No i ta jej kontrola mojej lodówki! A jak jej powiedziałam, że mam oszczędności na koncie (wpłacam co miesiąc około 2 stowy) to mówi, a po co to? No kurczę żeby na czarną godzinę mieć!
 
Do góry