reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

cześć dziewczyny. Czytam BB już od jakiegoś czasu ale dzisiaj dopiero zdecydowałam się coś napisać. Ja również nie długo będę się starać o dziecko - mam nadzieję, że w połowie listopada dostaniemy zielone światło. Czekam jeszcze na obniżenie tarczycy - nie mam niedoczynności ani żadnych poważnych problemów ale poziom TSH wynosi 3,31 wiec trochę za wysoki do zachodzenia w ciążę.
To będzie moja druga ciąża, pierwsza niestety zakończyła się bardzo źle.. W 27 tygodniu dowiedziałam się, że synek jest za mały jak na ten tydzień ciąży i kilka dni później byłam już po cc. Moje łożysko przestało pracować (nie wiadomo dlaczego, żadne z badań, które później robiłam nic nie wykazały) - i niestety doszło do dużego niedotlenienia i ogromnego wylewu u mojego Nikusia. Żył tylko miesiąc. Staram się z nadzieją patrzeć w przyszłość i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze tym razem, ale też ogromnie się boję. Ale nie jestem w stanie myśleć o niczym innym.. Mam nadzieję, że uda nam się szybko zafasolkować - poprzednio zajęło nam to pół roku..
 
reklama
Suana, teraz na pewno będzie dobrze!!!!!!!!
ja dzisiaj mam ostatnie usg- zaczęłam 31 tydz i jestem bardzo ciekawa ile mały waży, myślę,że ok 1700g, bo rozpycha sie juz równo, ciekawe czy trafiłam :)
 
Witam sie nadal chora...

Suana - bardzo mi przykro z powodu Twojego maluszka! Trzymam mocno kciuki za staranka!

Sylwia - dzieki! ;-)

Kasia - daj znac, jak tam na USG!


Pozdrawiam!
 
część!
Witam nową staraczkę im nas więcej tym milej- z naszym wsparciem suana napewno się uda i dobrze skończy!!
A ja dziś umyłam w swoim domku 2 okna jedno balkonowe i dachowe i pozamiatałam górę super uczucie nie do opisania to mój domek...
okresu brak choć czuję pobolewnie brzucha jak na okres także czekam aż nadejdzie a może jednak nie;-)!
Mary kuruj się zdrówka!!
kasiaip83 ostatnie usg fajna sprawa niedługo zobaczysz maluszka zazdraszczam!!!
 
Dzięki za przyjęcie mnie do swojego grona dziewczyny :)

Kasia, Sylwia - trzymam kciuki za Wasze maleństwa!
Gosiula - a może może..? :))
Mery-Beth - zdrowiej szybko

Jutro idę na konsultacje do jeszcze jednej gin, nie chcę polegać na opinii tylko jednej osoby. W sumie mam zaufanie do swojej pani doktor, ale zawsze lepiej z kimś jeszcze sprawdzić. I leczę zęby w ekspresowym tempie, żeby się wyrobić do listopada. Wydaję majątek! Ale są rzeczy ważne i ważniejsze..

Kurcze, mam nadzieję, że ten miesiąc szybko zleci. jak już będziemy mogli się starać, przynajmniej będę miała poczucie, że coś robię ;)
 
Ostatnia edycja:
Gosiu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Suana napewno bedzie dobrze zobaczysz czasami lepiej zmienic lekarza i zobaczyc co inny powie ale mam nadzieje ze szybko dostaniecie zielone swiatlo :)
Moj maluszek lata sobie ale ustawiony posladkowo nie jest az tak wyczuwalny jak by sie chcialo ;p ale jeszcze troszke podrosnie i napewno bedzie dawal mi popalic .
 
reklama
Do góry