reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Dziewuszki jesteście mega super dziś już oki znów pełna wara siła i total luz...
Wiecie bo ja Wam nie pisałam ale mam od jakiegoś tygodnia stresior bo moja córa zrobiła się nerwowa i nachalna wobec mnie nawet do kibelka mi nie da iść calyczas mamo mamo a jak zacznie płakać to potrafi non stop wyyyyyć godzinę i woła mamo mamo przedwczoraj obudziła się o 22 i wyła tak do prawie 1 w tym się posikała zwymiotowała flegmą i musiałam ją na rękach nosić podkreślam należy do dzieci odwaznych samodzielnych od małego wszędzie poszła z wszystkimi zostala ja myślę że to od przedszkola już ją wypisałam ale martwię się o nią....
 
reklama
kurcze gosiu dziwne z malutka ;/ ale oby jej przeszlo moja miala podobnie ale byla malutka budzila sie z takim wrzaskiem ze niwwiem co i czasami ja na recach kilka godzin mialam bo jak ja kladlam a spala to dalej plakala jak by ja cos wystraszylo ;/
 
Kurcze Dziewczyny gdzie wy jestescie ??? Co tam u was nic nie piszecie :(
Ja dzis ide do pracy a moja mala wyczuwa ze jestem w ciazy i za duzo sobie pozwala tylko dla taty jest mila i z nim popoludniu poszla spac a mi nie chce :wściekła/y:
Moj maluszek skacze jak szalony do gina wybieram sie 10 pazdziernika ale musze sie zapisac bo jestem ciekawa czy jeszcze bedzie trmin ;/ a na usg ide 18 padziernika to by byl 26 tydzien badz 25 padziernika co otym sadzicie ?? bo pozniej juz mi chyba nie da skierowania na usg tylko pod koniec ciazy dopiero
A co u ciezarowek jak sie czujecie ??
A kto teraz testuje ??? Bo juz nawet nie pamietam ;p skleroza nie bolie hehehe
 
hej

u mnie wszystko ok

Gosia może zaczeły się nocne koszmary albo bóle wzrostowe, raczej bym tego nie przypisywała przedszkolu. Zdarzyło to się raz lub dwa czy raczej non stop tak się zachowuje?
 
Sylwiu, to i ja się przypominam - zostało mi 10 tyg do końca :) juz czekam z niecierpliwością :)
ja mam ostatnie usg właśnie za dobry tydzień- w poniedziałek się zorientuję co do daty... jestem ciekawa ile mały waży, liczę na to że ponad 1,5 kg, dam znać...buziaki i trzymam też kciuki za pozostałe, które będą testować :)
 
Hej!
zonqa zaczęło się to w piątek 2 tygodnie temu i to się dzieje nie tylko w nocy. Ja myślę że to przedszkole bo jak w dzień się jej pytam czemu płaczesz i karzesz mi brać się na rękę to mówi że ją zostawię...itp
W pon mam termin @ narazie bóle typowe nawet już nie myślę o dzidzi tak nachalnie poprostu się boję będzie co ma być...
Trzymajcie kciuki bo składam podanie na staż w urzędzie gminy a dokładnie w GOPS-ie mam do wyboru przedszkole chciała bym tu bardzo ale musiała bym o dzidzi zapomnieć a w gminie to nie przeszkadza!
Juz jest lepiej z tymi płaczami aż milo popatrzeć jak jest wesoła!!
Dziewczynki fajnie tak poczytać o waszych ciążach może i ja niedługo będę mogła popisać z wami o swojej!
 
Czesc babeczki!

Przepraszam, ja borykam sie z choroba... :oo: Juz myslalam, ze mi przechodzi, ale teraz znow sie zaczyna, a do tego lapie mnie goraczka... :sad: No i obudzilam sie dzis ze sztywnym karkiem i bolem plecow i po prostu umieram!...

Serdecznie pozdrawiam!
Obiecuje, ze bede czesciej jak mi przejdzie.
 
reklama
Mary zdrowka oby szybko to wszystko minelo .
Ja bylam wczoraj na wsi u babci m a wczesniej bylam odwiedzic swoja babcie i jakos dzien mi zlecial jak strzelil a dzis pogoda strasznaaaa
 
Do góry