reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Hej!

Kasia - jak ladnie rosnie! Spokojnych ostatnich tygodni Ci zycze i bezproblemowego porodu!

Sweetfinish - witamy!


U nas szaro i zimno dzis... Czekam na sasiadke, bo ma wpasc na kawusie i ploty. ;-)

Milego dnia!
 
część!
A ja nadal bez@sowo czuję się dziś słabo boli mnie głowa
swet czemu na marne te cykl- ja też się boję ale przestałam mysleć o tym to trudne ale mozliwe czerpiemy z mężem przyjemność z sexiku a dzidzia przy okazji..
Sorki dziś wiele nie napiszę bo mi głowa pęka
 
wróciłam od lekarza - pani dr potwierdziła, że może my zaczynać starania :) Muszę tylko tą tarczycę i zęby doprowadzić do prządku i startujemy. Ale i tak jakiś taki dobijający dzień dzisiaj. W związku z tym, ze nie wiadomo co było przyczyną mojej straty ciągle zastanawiam się czy czegoś nie zaniedbałam, czy nie powinnam była czegoś zrobić lepiej, inaczej. Pani dr stwierdziła, że przyczyn może być bardzo wiele, nie da się już tego ustalić. Ale powiedziała też, że już w okolicach 20 tygodnia mogło być coś nie tak i gdyby poszła na USG gdzieś indziej niż byłam, może udałoby się to wyłapać wcześniej. Teraz będę sobie to wyrzucać, chociaż wiem że nie ma się co zastanawiać co by było gdyby, czasu już nie cofnę. Ale to koszmarne poczucie winy już chyba zawsze ze mną zostanie..
A do tego wydałam 500 zł u dentysty, zamówiłam napis na grób i już mam wszystkiego dosyć. A za 45 min wychodzę do pracy i czeka mnie jeszcze 8 godzin zasuwania. Dół :-(

Gosiula, a kiedy Twój termin testowania?
 
Sauna trzymaj się dzielnie!najważniejsze to iść do przodu i myśleć ile jeszcze przed tobą a nie za tobą!Macie pozwolenie to do dzieła i powodzenia!
A ja tak ogólnie to już bym mogła testować ale jak zwykle się boję poczekam jeszcze i zobaczymy myślę jednak, że jak zwykle mi się pewnie opóźni bo nie mam żadnych objawów ciążowych tylko pobolewanie podbrzusza takie uczucie ciągnięcia i troszkę cycuchy ale na @ to samo się czuje!
 
Witam,jestem tu nowa :) pod koniec sierpnia przestałam brać tabletki Diane35 i zaczęłam brać kwas foliowy. Starania o dzidziusia rozpoczęte. Po 2 tyg po odstawieniu miałam 2 dniowe plamiene, okres powinien przyjść 18 września ale nie przyszedł. Robiłam test- negatywny. @ spóźnia mi się już 2 tygodnie. Kilka dni temu pojawiło się się brązowe plamienie (brązowy śluz), myślałam, że to plamienie implantacyjne, zrobiłam test ale niestety ciąży brak. Dodam, że od ponad tygodnia boli mnie brzuch (jak przed okresem). W poniedziałek idę do gina. Może coś mi poradzi i powie dlaczego jak do tej pory nie ma ani okresu ani ciąży.

(ps. podpowiedzcie mi jak wstawić suwaczek, skrypt już mam ale gdzie go wleić?)
 
Witajcie melduję się :) u mnie pogoda pikna ,a praca wrze dziś wkładam przecier i buraczki ,a ostatnie dni spędziłam na wsi korzystając z pogody poprałam u taty , posprzątałam okna pomyłam teraz będę sprzątać u siebie miłego dzionka:)
 
reklama
Witam, jestem tu nowa i również zaczynam starania w 2013 roku.Od nowego roku ide do ginekologa żeby zrobić badanii myśle już starać się na przełomie kwietnia i maja.Pozdrawiam.
 
Do góry