reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

I ja witam... W ten mroźny dzień:)
U nas bez zmian - jakoś nie czuję, że święta tuż tuż - My jeszcze nic nie mamy pokupowane a nie wspomnę o choincę i ozdobach - bo to pierwsze święta w nowym domu wiec wszystko trzeba pokupować, Ja już drugi dzień umieram z powodu @ - strasznie mam ostatnio bolesne te miesiaczki, a obfite że szok... no ale co zrobić taka uroda.... mam nadzieję, że za 3-4 miesiace już @ nie przyjdzie:)
Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko.
 
reklama
Witam :)
Ja również zamierzam starać się o dzidzię w 2013 roku :) To już niedługo, ale starania rozpoczniemy pewnie dopiero za kilka miesięcy.
Pozdrawiam!
 
Witam Niemartwsie - życzę owocnych staran,
A ja sobie odpoczywam pod kocykiem:)
Własnie zamówiłam na all termometr owulacyjny i jak tylko przyjdzie to zaczynam sprawdzać swoją temp. żeby bardziej poznać zwój cykl no i zaczynam zapisywać to na wykresie pierwsze trzy cykle będą stricte obserwacyjne a w 4 cyklu czyli Marzec/kwiecień do dzieła:) zobaczymy jak nam pójdzie:)
Pozdrawiam i miłego wieczorku:)
 
Hej Aniołku :) Myślę, że z mężem zaczniemy starania w podobnym terminie. No ale to się dopiero okaże.
Daj znać, jak się termometr będzie sprawował. Jak się starałam o pierwszą dzidzię, to chciałam kupić, ale w końcu nabyłam tylko sporą ilość testów owulacyjnych na allegro :)
 
Na pewno dam znać jak z tym termometrem - co prawda nigdy nie mierzyłam w ten sposób temperatury ale jak to się mówi zawsze musi być ten pierwszy raz - a termin staranek taki bo po pierwsze chcemy sie jeszcze troszeczke odkuć a po drugie jakoś tak zawsze wolałam ze jak już urodzić to początkiem a nie koncem roku więc jak Bozia da to w 2014 zostane mamusią:)
 
Na pewno się uda :) Będę trzymać kciuki.
My na początku roku wprowadzamy się do nowego mieszkania. Wzięliśmy spory kredyt, więc chcemy się przekonać, jak sobie damy radę finansowo. Mam nadzieję, że będzie ok i też w okolicach marca, kwietnia się zacznie :)
Też mi się wydaje, że lepiej urodzić się na początku roku, ale synka mam z października. Nie mogłam się doczekać ciąży i dzidziusia, pora roku nie miała znaczenia ;) O Maluszka staraliśmy się 3 cykle, ciekawe, jak nam teraz pójdzie.
 
eee to 3 cykle to tak w sam raz:) No my od pół roku mieszkamy na swoim w marcu też wzieliśmy kredyt kupiliśmy domek w zabudowie szeregowej, raczej już wszytsko mamy wykończone ale jeszcze na górze chcemy na wiosnę położyć panele no i potem odmalować pokój dla dzidziusia:) no ale konto wyczyszczone na maksa więc musimy odłożyć troszkę żeby na wyprawkę dla maluszka było itp.
 
My, kupiliśmy mieszkanie, a ceny w Krakowie są kosmiczne. Teraz trwa tam wykańczanie, wprowadzimy się na początku roku. Też konto puściutkie zostanie. Wyprawka dla maluszka kosztuje. Na szczęście dużo rzeczy będzie po starszym braciszku :) No ale np za szczepienia zalecane już trzeba będzie zapłacić, a to niemała kasa.
Trzy cykle, to faktycznie nie dużo. Pewnie byłoby szybciej, ale okazało się, że prolaktynę mam za wysoką. Szybko ją zbiłam i od razu się udało :)
 
No ja prolaktyne robiłam w maju i wynosiła coś ok 21 więc bliżej górnej granicy - ale miałam wtedy problemy z nieregularnymi cyklami a teraz mam wyregulowane więc mam nadzieje, że będzie oki:) No ja co do wyprawki to nie mam na co liczyć, że coś od kogoś dostane - ewentualnie jakieś ciuszki od bratowej i to wszystko - reszte trzeba będzie samemu kupić.
 
reklama
Witajcie dziewczynki jak mija wieczorek ?
Ja miałam mieć rozmowę o pracę ,ale gość mnie spławił więc obeszłam się smakiem , zakupy przedświąteczne za mną już teraz sprzątanie u taty nie będzie mnie od środy do niedzieli więc nie martwcie się o mnie jakby co .
 
Do góry