reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Aniołek, a o takich smutnych sprawach nie pisz i nie czytał, bo po co się dołować..ja zawsze po przeczytaniu czegoś takiego miałam kołatania serca..szkoda nerwów swoich i innych ..trzymam kciuki żeby się szybko udało postarać o dzidzię:L)
 
reklama
gosiula mi maz obiecał bobosexowanie codzienne a tu już trzy dni cisza. Chyba z sił opadł. He he. Ja tam sie cieszę bo owulka tuż tuż wiec niech trzyma armię na godziny szczytu:)
 
Witam wieczorną porą..... A ja złapałam doła.... Brat stracił pracę a mają malutką 4 miesięczną córeczkę i mieszkanie na kredyt... kuźwa i jak tu żyć w tej Polsce.... U nas finansowo też nie najlepiej non stop jakieś wydatki, auto mi odmawia posłuszeństwa raz odpala a raz nie i chyba nie obejdzie się bez wizyty i mechanika... no kurcze święta prawda w tym , że nieszczęścia chodzą parami, chyba pójdę pomodlić się o lepsze jutro... Bo normalnie Masakra.. nic w tych czasach nie jest pewne.... wieczny strach i obawa jak to będzie.... a tu jeszcze swięta idą i też by się troszkę kasa przydała.... :(:(:(:(
oki nie zanudzam miłego wieczorku,
 
Gosiu - dzięki za miłe słowa :)
Aniołek - trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej
a ja co mam problem bo w przychodni mi powiedzieli ,że nie jestem ubezpieczona , sprawdziłam NFZ , to znaczy zadzwoniłam i oni kazali iść do zusu poszłam i co wszystko oki , to ja już nie wiem w czym rzecz jedyny odchyłek to to ,że w przychodni nie wpisali mojego imienia czyli Marta tylko Maria może tu jest pies pogrzebany bo nie wiem nie wiecie czy z przychodni do NFZ idą danie osobowe pacjentów????
 
Witam dziewczyny, jestem nowa na forum,
dołączam do Waszego grona bo zaczynam starania o dzidzie tzn zaczynamy z męzem oczywiscie ;) odstawilam dopiero tabletki, mam pcos, mam nadzieje że sie uda prędzej czy później! Pozdrawiam cieplutko bo za oknem śnieżyca :)
 
cześć carloska! ;-) witamy w naszym gronie staraczek :)

aniołek- nie martw się - podobno jest tak, że po każdej burzy wychodzi słońce. :tak: przeczekajcie a może się wszystko ułoży szybciej niż myślisz . szkoda nerwów ( wiem, wiem łatwo powiedzieć ) :*
 
a jeszcze mam takie pytanie nie jestem obeznana jeśli chodzi o fora, jak dodać suwaczki aby sie wyświetlały pod postem?
 
Hej babeczki!

Alez mnie dawno nie bylo... :sorry: Od 10 dni jestesmy chore z moja mala... :-( A poza tym masa spraw u nas ostatnio. No i staranka odkladamy poki co chyba, wiec mama w 2013 juz raczej nie bede.

Ale wszystkim Wam kibicuje, bo jeszcze zostalo kilka miesiecy i wierze, ze Wam sie uda! :tak:
 
reklama
Witam was niedzielnie:)
U mnie cały czas testy owu ujemne, ale wczoraj miałam śluz owulacyjny wiec mimo wdzystko dzialalismy, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
Zrobiliśmy z mężem wczoraj zakupy świąteczne i już prawie wszystkie prezenty mamy:) jak dobrze ze już ten problem z głowy:)
Pozdrawiam
 
Do góry