reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Ja biorę na noc i jest o niebo lepiej jak brałam w dzień to myślałam że zejde
Ja dopiero w styczniu idę na kontrolę bo ze względu na brak owulacji duphaston miałam od grudnia przyjmować ale w końcu kazała brać teraz bo progesteron mam bardzo marny :/
Muszę dokupić akard bo wyczytałam, że duphaston źle na krew działa a ja bez niego powinnam przyjmować coś na rozrzedzenie tylko, że po tym leku też źle się czuję i tak, o .. Wszystko złe i niedobre ;)
 
Witam się w 26dc :)
To moje pierwsze dwie kreski w życiu:)
Ciężko jest mi się cieszyć, bo boje się, ze to może jakiś wadliwy test, a innego akurat nie mam pod ręka. A na betę chyba dopiero w poniedziałek..
Test nie jest wadliwy, to jeden z tych pewniejszych. Mi pokazal cien cienia i tego samego dnia zrobilam bete by potwierdzic ciaze. Dzis jest 6tydzien!!
 
Test nie jest wadliwy, to jeden z tych pewniejszych. Mi pokazal cien cienia i tego samego dnia zrobilam bete by potwierdzic ciaze. Dzis jest 6tydzien!!
Właśnie ja bym się bardziej komfortowo czuła gdyby wyszedł jakiś cień, to wydawałoby mi się bardziej realne, a nie taka gruba, wyraźna krecha :p
 
Właśnie ja bym się bardziej komfortowo czuła gdyby wyszedł jakiś cień, to wydawałoby mi się bardziej realne, a nie taka gruba, wyraźna krecha :p
Ale to dobra wiadomosc. Ja swoj test robilam dzien przed spodziewana @. Pamietaj ze testy wykrywaja bete od 10 lub 25 z moczu, ktora jest slaba a bowiem jest filtrowana przez nerki. W porownaniu z beta z krwi jest znaczaca roznica wyniku. Mozliwe ze bete masz wysoka. Sprawdz z krwi [emoji846] bedziesz spokojniejsza
 
Witam się w 26dc :)
To moje pierwsze dwie kreski w życiu:)
Ciężko jest mi się cieszyć, bo boje się, ze to może jakiś wadliwy test, a innego akurat nie mam pod ręka. A na betę chyba dopiero w poniedziałek..
Gratulacje, dwie kreski widać gołym okiem ❤️ Betę zrób, to się upewnisz, ale ta kreska jest znacznie wyraźniejsza od niejednych z tegoż forum i których szczęśliwie się zakończyły. Stężenie we krwi będzie dużo wyższe niż w siku 💪
 
Nie ma sensu wydaje mi się . Nie dajmy się zwariować. Ja pierwsza wizytę mam 4.12 bedzie to dopiero 6tydz i 2 dzień wiec i tak nic jesCze nie zobaczę ale po poronieniu wole iść. Jak jesteś osoba która mocno przeżywa to za 2 tyg możesz powtórzyć i sprawdzić przyrosty jak Cię to uspokoi. Ja w dwóch ciążach zakończynych porodem nie badałam przyrostu bety , tylko raz żeby potwierdzić ciąże. Na pierwszej wizycie lekarz wszystko badał i mówił jakie badania trzeba wykonać
Ja mam 5 grudnia i to będzie 5t6d, czy to aby nie za wcześnie? Idziemy podobnym tajmingiem, pjona 🤩 nie jestem z tych panikujących, spokojnie poczekam do wizyty, tylko coś objawy mi się nasilają i od rana mam okrutne mdłości i ślinotok. Ale w sumie mdłości miałam wczoraj cały dzień, a już po jedzeniu.. petarda 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry