reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja poszlam bo w szpitalu powiedzieli mi ze moje 2mm i beta ponad 500 to nie ciaza!! W dniu wypisu uslyszalam ze "niestety" puste jajo. A okazalo sie ze na ta chwile juz jest dobrze!! Lekarz nie wyjasnil czemu podbrzusze mnie boli i prawy jajnik itp. Na prywatnej wizycie dowiedzialam sie duzo!! Porzadny lekarz mi sie trafil i przede wszystkim uspokoil mnie [emoji846]
Montek, chyba coś ominęłam. Naprawdę z tego cholernego szpitala, którym się zachwycalysmy że taki fachowy bo zostałaś potraktowana poważnie, przyjęta, to oni Cię wypuścili z diagnozą że nie jesteś w ciąży??? Że puste jajo przy beta 500???
 
reklama
No bardzo miłe i motywujące podejście, nie ma jak usłyszeć taktowną, profesjonalną opinię. Boli Cię prawy jajnik? To normalne? Pytam bo mnie pobolewa coś, chyba to jajnik ale nie wiem dokładnie [emoji52]
Tak, bo tam jest torbiel z cialkiem zoltym, ktory produkuje progesteron. Jest on do 10-12 tyg po czym produkcje progesteronu przejmuje lozysko.
 
Ja też eutyrox od wczoraj biorę a on chyba też daje takie objawy :/ Mam tylko ogromną nadzieję, że szybko będę mogła odstawić wszelkie wspomagacze i cieszyć się zdrową ciążą :)
Czyli to jakby pewne , że duphaston przedłuży fazę lutealną?
Kochana, zwroc uwagę na Euthyrox i objawy, ktore się pojawiają. Ja po tych lekach miałam straszne jazdy jelitowo-żołądkowe. Okazało się, że tak działała na mnie laktoza zawarta w składzie. Teraz biorę Letrox i jest ok :)
 
Szczęściara :) Może u mnie takie cuda bo mam naprawdę mało tego progesteronu i organizm dostał porządnego kopa? Sama nie wiem.


No właśnie ja też już za wiele z wizyty nie pamiętam. Mówiła, że muszę być w 100% pewna że była owulacja bo duphaston może ją zatrzymać ( choć tu nawet czytałam , że w małych dawkach na pewno nie przeszkodzi) i szybko wyliczyła, że mam brać od 14dc a co jeśli owu przypadnie na 15dc? Albo na 12dc? Mimo wszystko brać od 14dc?
Ja poczekam kilka dni jeszcze
 
reklama
Ja poszlam bo w szpitalu powiedzieli mi ze moje 2mm i beta ponad 500 to nie ciaza!! W dniu wypisu uslyszalam ze "niestety" puste jajo. A okazalo sie ze na ta chwile juz jest dobrze!! Lekarz nie wyjasnil czemu podbrzusze mnie boli i prawy jajnik itp. Na prywatnej wizycie dowiedzialam sie duzo!! Porzadny lekarz mi sie trafil i przede wszystkim uspokoil mnie [emoji846]
No masakra wrrr. Jak oni mogli. Brak słów.

Super że wszystko dobrze !!!
 
Do góry