reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Ja mam 5 grudnia i to będzie 5t6d, czy to aby nie za wcześnie? Idziemy podobnym tajmingiem, pjona [emoji2956] nie jestem z tych panikujących, spokojnie poczekam do wizyty, tylko coś objawy mi się nasilają i od rana mam okrutne mdłości i ślinotok. Ale w sumie mdłości miałam wczoraj cały dzień, a już po jedzeniu.. petarda [emoji2368]
Kochana, skoro boisz sie ze to za wczesnie to pokaze Ci moje 5+6 z wczorajszej wizyty. Jako panikara musialam pojechac do konkretnego lekarza, ktory odpowiedzial na moje pytania a ktorych nie otrzymalam podczas pobytu w szpitalu.
20191121_150615.jpeg
 
Ciekawa jestem czy i ja mogłabym obie na noc wziąć bo wg zaleceń rano i wieczorem.
Teraz mam jeszcze większą motywację do zaciążenia ;)
Pytałam.lekarza kazala brać na noc dwie. Do tego biorę acard i bromergon po którym tak fatalnie się czuje że .....dziś wstałam blado zielona z cisnieniem 76/60 ;-)
 
dziewczyny czy jest sens iść badać sam progesteron oczywiście w odpowiednim dniu cyklu? czy jakieś inne badania do tego żeby było to miarodajne?
 
Kochana, skoro boisz sie ze to za wczesnie to pokaze Ci moje 5+6 z wczorajszej wizyty. Jako panikara musialam pojechac do konkretnego lekarza, ktory odpowiedzial na moje pytania a ktorych nie otrzymalam podczas pobytu w szpitalu. Zobacz załącznik 1048359
O kurde, o kurde❤️ Wspaniale, nie wiedziałam że tak wygląda fasolka pod koniec piątego tygodnia 😍 ja niestety idę do gina z prywatnej opieki zdrowotnej od pracodawcy, do poleconego dopiero przed świetami ☹️
 
O kurde, o kurde[emoji3590] Wspaniale, nie wiedziałam że tak wygląda fasolka pod koniec piątego tygodnia [emoji7] ja niestety idę do gina z prywatnej opieki zdrowotnej od pracodawcy, do poleconego dopiero przed świetami [emoji3525]
Ja poszlam bo w szpitalu powiedzieli mi ze moje 2mm i beta ponad 500 to nie ciaza!! W dniu wypisu uslyszalam ze "niestety" puste jajo. A okazalo sie ze na ta chwile juz jest dobrze!! Lekarz nie wyjasnil czemu podbrzusze mnie boli i prawy jajnik itp. Na prywatnej wizycie dowiedzialam sie duzo!! Porzadny lekarz mi sie trafil i przede wszystkim uspokoil mnie [emoji846]
 
Witam się w 26dc :)
To moje pierwsze dwie kreski w życiu:)
Ciężko jest mi się cieszyć, bo boje się, ze to może jakiś wadliwy test, a innego akurat nie mam pod ręka. A na betę chyba dopiero w poniedziałek..
I takie testy mówią wszystko. Gratulacje Kochana będziesz mamusią 😍🤩🥳
A do lekarza za dwa tyg na usg.....
 
reklama
Ja poszlam bo w szpitalu powiedzieli mi ze moje 2mm i beta ponad 500 to nie ciaza!! W dniu wypisu uslyszalam ze "niestety" puste jajo. A okazalo sie ze na ta chwile juz jest dobrze!! Lekarz nie wyjasnil czemu podbrzusze mnie boli i prawy jajnik itp. Na prywatnej wizycie dowiedzialam sie duzo!! Porzadny lekarz mi sie trafil i przede wszystkim uspokoil mnie [emoji846]
No bardzo miłe i motywujące podejście, nie ma jak usłyszeć taktowną, profesjonalną opinię. Boli Cię prawy jajnik? To normalne? Pytam bo mnie pobolewa coś, chyba to jajnik ale nie wiem dokładnie 😐
 
Do góry