reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Powinnam mieć czwarty dzień cyklu, a nadal czekam na okres. Strasznie mnie to frustruje bo na 100% jest to cykl stracony.
Dlaczego tak się nie dzieje jak czekam na dwie kreski, wtedy zawsze okres jest przed czasem [emoji6]
Któraś testuje na dniach?
 
reklama
Z tą beta dziewczyny to Was nie pocieszę, bo nie zawsze dobre przyrosty = wszystko ok z ciąża. Mam koleżankę 1. Koło 500, 2 koło 3000, 3. Koło 7000. Poszła do gina w 7tc odrazu po tych trzech betach i się okazało ze od 2 tygodni zarodek się nie rozwija-zatrzymał się na 4/5tc. Poronienie zatrzymane. Wiec ja nawet jak mam ok betę to i tak jeszcze się nie cieszę. Podobno hormon HCG może mimo wszystko jeszcze jakiś czas wzrastać w organizmie...
 
Tak, bole plecow sa czestym objawem w poronieniu. Po prostu bol promienieje na ledzwia. Ale glowa do gory. W jest spoko. Moj D o 12 bierze wolne by ze mna posiedziec w szpitalu 🙂 jednak chlopy sa dobre z natury. To zadne zimne dranie q😉
Tak wiem ale to dziwny bol bo tylko w niektorej pozycji. Mam nadzieję ze do konca tygodnia bedzie już ok.
Super ze z Toba posiedzi.
Ale nie kazdy taki jest
 
Z tą beta dziewczyny to Was nie pocieszę, bo nie zawsze dobre przyrosty = wszystko ok z ciąża. Mam koleżankę 1. Koło 500, 2 koło 3000, 3. Koło 7000. Poszła do gina w 7tc odrazu po tych trzech betach i się okazało ze od 2 tygodni zarodek się nie rozwija-zatrzymał się na 4/5tc. Poronienie zatrzymane. Wiec ja nawet jak mam ok betę to i tak jeszcze się nie cieszę. Podobno hormon HCG może mimo wszystko jeszcze jakiś czas wzrastać w organizmie...
No to jest akurat prawda.
Dlatego tak jak pisalam ja teraz bede na luzie.
Nie testuje, nie lece od razu na bete i do lekarza.
Co ma byc to bedzie a wiem ze bedzie dobrze
 
reklama
Do góry