reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
@Smerfetka94 co do cyklu po poronieniu samoistnym to u mnie samo krwawienie trwało kilka dni ale owulacja wystąpiła tydzień lub dwa tygodnie później niż zazwyczaj. Dlatego całą ciążę był u mnie problem z określaniem wieku ciąży po terminie ostatniej miesiączki i określali mi go tylko na podstawie usg.
 
@Smerfetka94 co do cyklu po poronieniu samoistnym to u mnie samo krwawienie trwało kilka dni ale owulacja wystąpiła tydzień lub dwa tygodnie później niż zazwyczaj. Dlatego całą ciążę był u mnie problem z określaniem wieku ciąży po terminie ostatniej miesiączki i określali mi go tylko na podstawie usg.
Czyli cykl ci sie przedluzyl o tydzien
 
Powinnam mieć czwarty dzień cyklu, a nadal czekam na okres. Strasznie mnie to frustruje bo na 100% jest to cykl stracony.
Dlaczego tak się nie dzieje jak czekam na dwie kreski, wtedy zawsze okres jest przed czasem [emoji6]
Któraś testuje na dniach?
Kup test to @ nadejdzie [emoji2]
Choć ja właśnie zaszłam w ciągle w cyklu wydawało mi się że straconym [emoji2]
 
"Dzięki dziewczyny dużo mi dało to co napisaliście. Cieszę się że mogłam się wam pożalić. Od razu mi lepiej. Postaram się zrobić tak żeby było dobrze. Postaram się też zmienić nastawienie do dzieci i bardziej wspierać męża."

Dziewczyno ogarnij się. Wiem wiem każdy bedize wmawiał jakie te bachory nierozgarnięte są niewinne. Ale to nie twój problem. Twój mąż ma obowiazki do swych dzieci ze zwiazku porażki ale ty nie masz ŻADNYCH! I nigdy o tym nie zapominaj! wasze dziecko z miłości też ma prawo do ojca. Ojciec nie moze zajmować sie tylko bachorami z eks.
 
reklama
Dziewczyny po poronieniu dajcie betę czy spadła. To ważne aby się upewnić ze napewno Wszytsko już jest Ok. Krwawienie i ból po jednej stronie i brak zarodka w usg to objaw ciąży pozamacicznej. Wiec musicie być pewne ze beta spadła do 0. Szczególnie zabim
Się zaczniecie znów starac.
Smerfetka cieszę się ze masz pozytywna energię trzymam mocno kciuki za kolejną ciaze
 
Do góry