reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Ja dziś dostałam ponoć sprawdzony sposób na zajscie w ciążę od dziewczyny co ma 3 dzieci a jest młodsza ode mnie. Pobrać 2 tyg tabletki anty tydzień przerwy i tydzień pobrać, odstawić i dopiero się starać. Ponoć szansę na ciąże są dużo zwiększone ale nie wiem czy to do końca bezpieczne... Wkoncu to hormony

Ja bym się bała! Nie brzmi to rozsądnie. Takie branie w kratkę może tylko rozregulował hormony.
 
Hej pierwszy raz się tu udzielam ogólnie czytam was codziennie wasze historie i porady od kiedy jestem w ciąży a dziś zaczęłam 24 tydzień. Sama starałam się jakiś czas o dzidziusia jestem po konizacji szyjki macicy wcześniej trochę chorowalam w grudniu skończę 29 lat i po raz pierwszy jestem tak wysoko w ciąży ale zmiezajac do sedna pierwszy raz udało mi się zajść w ciążę 2 cykle przed tą ciąża. Tyle że w ciąży byłam jakieś 2 tyg po terminie miesiączki było to jakoś ponad 4 tydzień i dostałam okres nie wiem jak by się moja sytuacja potoczyla w Polsce ale mieszkam w danii i dla nich to że byłam w ciąży że zaczęłam bardzo krwawic na tak szybkim etapie to w sumie nie znaczyło nic lekarz mnie nawet nie zbadał powiedział że to mam liczyć jak miesiączkę i się nie przejmować i dalej się starać o bobasa. No i mówie Ci teraz minęły 2 cykle i zaszłam w ciążę jak narazie wszystko jest w porządku :) także głową do góry i życzę powodzenia w dalszej walce :) jak tak was czytam to stwierdzam że w Polsce jest dużo lepsza opieka kobiet w ciąży a przedemwszystkim tych na samym początku bo tu u nas do 12 tyg to nawet nie jesteśmy traktowane jak kobiety w ciąży a lekach na podtrzymanie ciąży to można sobie tylko pomarzyć. Trzymam kciuki za was wszystkie bo burzy zawsze wychodzi słońce napewno uda się każdej z was w końcu zobaczyć te dwie upragnione kreseczki i szczęśliwie donosic ciąże :*
Powiedzcie mi, bo gdzies kiedys przeczytałam ze po poronieniu łatwo jest zajsc w ciaze w pierwszym cyklu. Czy to prawda?
 
Powiedzcie mi, bo gdzies kiedys przeczytałam ze po poronieniu łatwo jest zajsc w ciaze w pierwszym cyklu. Czy to prawda?
Hej kiedyś w to nie wierzyłam ale chyba coś w tym jest. Z w ciążę zaszłam pół roku po porodzie (stracie), się sumie w pierwszym staraniowym cyklu udało. Z córką w drugim cyklu po poronieniu.
 
PONAWIAM :)
POMOŻE KTOŚ?
Ja jestem osoba z PMS, ktora od dnia owu do @ zawsze miala tkliwosc piersi. Tym razem od owu czulam bol samych sutkow, jakbym miala siniaka tam i podczas dotykania mnie bolalo. Potem kilka dni pozniej czulam sie jakby przeziebiona, chora: bolalo gardlo i zatoki daly o sobie znac-jednak nie zwazalam na nie. Myslalam ze po prostu idzie jesien 😁
 
Czuje dziewczyny ze dam rade.
Rozmowa duzo mi dala. Czuje mega wsparcie w W. Zresztą sam powtarza ze on tez chce dziecka, ze nie chce rezygnowac bo bedzie dobrze.
I teraz zaczne zupełnie inaczej. Na luzie, bez testow owu i bez swirowania z testami ciazowymi bo i tak nie wiem teraz kiedy nastepna miesiaczka.
Chociaż lekarz powiedział ze powinnam dostac po miesięcy, czyli normalnie..
Super! To bardzo dobra wiadomosc. Niepotrzebnie czulas niepokoj itp. Ja wiedzialam ze rozmowa zdziala cuda a Twoj chlop nie jest osoba bezserca 😉
 
jak tak was czytam to stwierdzam że w Polsce jest dużo lepsza opieka kobiet w ciąży a przedemwszystkim tych na samym początku bo tu u nas do 12 tyg to nawet nie jesteśmy traktowane jak kobiety w ciąży a lekach na podtrzymanie ciąży to można sobie tylko pomarzyć.
Oczywiscie ze jest lepsza niz w calej UE. Wiele panstw nie uznaje ciazy do 2 lub 3mc (Ty piszesz o Danii, a ja wiem ze tak jest tez w Anglii). Troche przerazajace bo to wyglada jak naturalna selekcja za panowania krola Swieczka. Ja wczoraj trafilam do szpitala z plamieniem i bez mrugniecia okiem zostalam przyjeta na oddzial oraz zabrana na badania. A zaznacze ze to dopiero 4+6...
 
Drogie, u mnie zaraz nadejdzie @. Już czuję ten ból. A w weekend zajadałam się śledziami, wczoraj miałam okropne nudności, nie nastawiałam się, ale i tak nic z tego nie wyszło. Zgodnie ze złożoną sobie obietnicą, opuszczam Was na jakiś czas :) Chcę wyłączyć myślenie i przyzwyczaić się do moich objawów przed @, które dopiero od jakiegoś czasu mam, żeby nie doszukiwać się za każdym razem czegoś czego nie ma. Mam nadzieję, że mi się uda. Trzymam za Was kciuki!
Oczywiscie ze jest lepsza niz w calej UE. Wiele panstw nie uznaje ciazy do 2 lub 3mc (Ty piszesz o Danii, a ja wiem ze tak jest tez w Anglii). Troche przerazajace bo to wyglada jak naturalna selekcja za panowania krola Swieczka. Ja wczoraj trafilam do szpitala z plamieniem i bez mrugniecia okiem zostalam przyjeta na oddzial oraz zabrana na badania. A zaznacze ze to dopiero 4+6...
I jak czy wszystko ok? Robili Ci betę może?
 
reklama
Do góry