reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Co daje ten żel
Poczytaj. Zastępuje naturalny śluz płodny- jest jak białko jaja kurzego, śliski i rozciągliwy. Super mnie nawilżył. A oprócz tego ma tak stworzony skład,ze nie przeszkadza plemnikom jak inne żele takie komercyjne (jak Durex który blokuje plemniki) ten żel kupujesz w aptece i on pomaga dłużej przetrwać plemnikom.
 
reklama
Pijecie kawę?
Jak będziecie w ciąży to zamierzacie dalej pic, jeśli to robicie, czy przestać?
Różne opinie na ten temat można przeczytać
Ja będąc w poprzedniej ciąży nie miałam
za bardzo ochoty na kawę. Później przerzuciłam się na Inkę i tak mi zostało do teraz, chociaż ostatnio już od czasu do czasu wypije sobie kawkę czy to rozpuszczalna czy z ekspresu jak jestem poza domem. Teraz jeśli będę w ciąży i będę miała ochotę na kawę to wypije ale max jedna dziennie.
 
@Smerfetka94 bardzo mi przykro. Kurcze mi się wydaje że ta beta była podejrzanie niska :( następnym razem będzie wszystko ok.

Boli mnie dzisiaj lekko dół brzucha, pewnie @ przyjdzie niedługo, dziś 27dc. Myślę żeby zatestować w sobotę. Ktoś też wtedy testuje?
Ja jestem teoretycznie dzien lub dwa przed @. Mialam jeden test w domu i glupia wczoraj zrobiłam i negatyw. W piatek lub sobotę robię nastepny. Jak wyjdzie negatyw to odpuszczam testowanie i grzecznie czekam na @ ;)
 
Ja 29dc jakiś cień cienia na innym teście, piersi dalej nie bolą.. Nie zapowiada się na @ ale też nie chce się ludzic tymi cieniami.. Poczekam jeszcze trochę i może skocze na betę w piątek albo sobotę
 
reklama
Do góry