reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

@młoda1994 @nina_00 Dzieki dziewczyny za slowa otuchy. Obecnie jest 33 dc liczac od OM wiec to chyba normalne ze beta nie jest wyzsza (tak mi sie wydaje). Progesteron jest dobry-to wiem. Wiedzac ze jest przyrost na ta chwile nie zamierzam isc na kolejna bete. Wizyta w kolejny czwartek... Nie wiem czy dobrze mysle[emoji846]
Możesz iść ale może jeszcze nie być widać zarodka a pęcherzyk pojawia się od 1000 jak jest beta.
 
reklama
To jedyny wolny termin w tym mc. A jak teraz nie zalapie wizyty bedzie ciezko z wizyta w grudniu...
To w takim razie idź. Najgorzej z pierwszą wizyta później już będzie luzik. Wes betę i progesteron ze sobą. W razie wu jak by nic nie widział to będzie miał czarno na białym że jests w ciąży i progesteron masz w porządku.
 
Ale do przyszłego czwartku beta będzie powyżej 1000, wiec pęcherzyk będzie widać, tylko pewnie jeszcze serduszka nie będzie, wiec od razu umawiaj się jeszcze i na początek grudnia.
Mam nadzieje ze beta bedzie wieksza. Zastanawiam sie czy by przed sama wizyta nie zrobic badania jeszcze raz
 
reklama
@Smerfetka94 bardzo mi przykro. Kurcze mi się wydaje że ta beta była podejrzanie niska :( następnym razem będzie wszystko ok.

Boli mnie dzisiaj lekko dół brzucha, pewnie @ przyjdzie niedługo, dziś 27dc. Myślę żeby zatestować w sobotę. Ktoś też wtedy testuje?
 
Do góry