reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

@Smerfetka94 bardzo mi przykro.. wspolczuje. Wiem co czujesz..
dlatego pisalam ze dwie kreski to dopiero poczatek. Wszystko moze sie zdazyc. Ja bardzo chce ciazy ale wiem ze to bedzie 9mcy stresu i oczekiwania.. jakie to niesprawiedliwe i jakie powszechne.. bardzo duzo kobiet ma poronione ciaze za soba.
To prawda. Wiele kobiet ma poronienie za sobą. Kiedyś nie byłam świadoma jakie to jest powszechne. Sama poroniłam już dwa razy..
 
reklama
Ja mogę się sugerować tylko bólem bo temp nie mierze (brak systematyczności) a testy lh mi nigdy owu nie pokazały i teraz już wiem dlaczego bo zawsze robiłam rano a powinno się wieczorem[emoji38][emoji12] no i ja mam czasem potwierdzane monitoringiem.
No tak. Ja np nie czuje nic a temperatura w 3 światy a testy owu to loteria albo pokażą pik LH i jest owu albo nie wystąpi owu, a o monitoringu tutaj nie ma mowy.
 
Ja mogę się sugerować tylko bólem bo temp nie mierze (brak systematyczności) a testy lh mi nigdy owu nie pokazały i teraz już wiem dlaczego bo zawsze robiłam rano a powinno się wieczorem[emoji38][emoji12] no i ja mam czasem potwierdzane monitoringiem.
No to super. Tak jeśli chodzi o testy owulacyjne to między 10 a 20, ja przeważnie robiłam między 17 a 19 i starałam się minimum nie pić i nie korzystać z WC przez 2 godziny i robić testy o jednej porze.
 
Ja się nigdy z taką niską beta nie spotkałam. Może przyrosty nie były jakieś małe ale skoro była pewna terminu owulacji to beta jak dla mnie niska. Sama miałam w 5tc betę ponad 2tys.


To testujemy razem :)
Tak ale każda z nas jest inna. I jej poronienie napewno nie było wynikiem niskiej bety bo nawet jej lekarz powiedział że beta pięknie i szybko rośnie. Jednej beta szybko rośnie drugiej wolniej.

Ja nawet znam przypadki że beta nie miała prawidłowego przyrostu a ciąża była prawidłowa.
 
Tak ale każda z nas jest inna. I jej poronienie napewno nie było wynikiem niskiej bety bo nawet jej lekarz powiedział że beta pięknie i szybko rośnie. Jednej beta szybko rośnie drugiej wolniej.

Ja nawet znam przypadki że beta nie miała prawidłowego przyrostu a ciąża była prawidłowa.
Oczywiście każda jest inna, ale ja znam same przypadki dużo wyższych wyników bety. A o kompetencjach lekarza rozmawiać nie będę bo go nie znam ale lekarze też są różni i mogą się mylić. A z jakiegoś powodu to poronienie niestety jednak wystąpiło. Mam nadzieję że Smerfetka sobie z tym szybko poradzi. Na pewno następnym razem wszystko będzie dobrze.
 
Ja się nigdy z taką niską beta nie spotkałam. Może przyrosty nie były jakieś małe ale skoro była pewna terminu owulacji to beta jak dla mnie niska. Sama miałam w 5tc betę ponad 2tys.


To testujemy razem :)
Beta wynosząca 7 po terminie okresu i z dobrymi przyrostami co 48h świadczyć może jedynie o przesunięciu sie owulacji.
 
reklama
Dzisiaj mam 5dni spóźnienia @ i od rana czuje ból w dole pleców, głównie po prawej stronie...odpuscilam testy bo to bez sensu. W pt idę na betę a w poniedziałek mam gina, może da mi coś na wywołanie @
 
Do góry