reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Kobiety moje drogie byłam dziś u gina i przepisał mi dupka i teraz zgłupiałam. Przeczytałam ulotkę wzdłuż i wszerz i nie do końca rozumiem jak ma mi pomóc w zajściu w upragnioną ciążę. Ma mi wyrównać poziom prolaktyny, ale owulacji nie wywołuje. Mam go brać po 1 tabletce 1 raz dziennie przez 10 dni. Mam jeszcze pytanie czy któraś z Was miała na niego silną reakcję alergiczną? Albo ma astmę oskrzelową i coś się z nią działo przy dupku? Ja niestety często mam reakcje alergiczne na różne leki i niestety w większości wywołują straszne ataki astmy.
Wróć: wyrównać progesteron :). Ja to już ze zmęczenia głupty pisze, ale ciekawość bie daje mi spać.
 
reklama
Kobiety moje drogie byłam dziś u gina i przepisał mi dupka i teraz zgłupiałam. Przeczytałam ulotkę wzdłuż i wszerz i nie do końca rozumiem jak ma mi pomóc w zajściu w upragnioną ciążę. Ma mi wyrównać poziom prolaktyny, ale owulacji nie wywołuje. Mam go brać po 1 tabletce 1 raz dziennie przez 10 dni. Mam jeszcze pytanie czy któraś z Was miała na niego silną reakcję alergiczną? Albo ma astmę oskrzelową i coś się z nią działo przy dupku? Ja niestety często mam reakcje alergiczne na różne leki i niestety w większości wywołują straszne ataki astmy.

Ja jestem alergiczka i mi nic po nim nie było. Wiesz to jednak jest hormon.. Nie powinnaś mieć uczulenia na to ale może zapytaj jeszcze lekarza?
 
Powiem ci na moim przykładzie jak zapytałam lekarza jak mam zazywac Wiesiołek to powiedział że mogę cały cykl i na początku tak robiłam a później stwierdziłam że będę brać do owulacji u mnie występuje różnie więc zawsze się sugeruje bólem owulacyjnym który w moim przypadku jest odczuwalny. Jak tylko poczuje wtedy Wiesiołek odkładam.
No tak. Ja np nie czuje nic a temperatura w 3 światy a testy owu to loteria albo pokażą pik LH i jest owu albo nie wystąpi owu, a o monitoringu tutaj nie ma mowy.
 
reklama
@młoda1994 @nina_00 Dzieki dziewczyny za slowa otuchy. Obecnie jest 33 dc liczac od OM wiec to chyba normalne ze beta nie jest wyzsza (tak mi sie wydaje). Progesteron jest dobry-to wiem. Wiedzac ze jest przyrost na ta chwile nie zamierzam isc na kolejna bete. Wizyta w kolejny czwartek... Nie wiem czy dobrze mysle🙂
 
Do góry