reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Jutro robie badania i w poniedziałek idę spowrotem bo prolaktyna mi warjuje.
Najpierw mialam 29 po kilku dniach 40 po 2 tyg leczenia spadła na 6.3 po czym z poniedziałku jest 27
Ręce mi opadaja

No to faktycznie skacze bardzo. Prolaktyna to tez hormon stresu...gdy się zdenerwujesz skacze, po współżyciu tez skacze.
A jaka dawkę Bronka bierzesz?
 
Najpierw 1/2 ! Teraz całą tab

To spora dawka. Jeśli jest możliwość to jakbym rozważyła Dentinox...jego się bierze raz na tydzień pół tabletki ( eeentualnie więcej jeśli zaleca lekarz)...brak skutków ubocznych. Jedynie cena w porównaniu do Bromka większa. Ale można znaleść za mniej niż 100zl (4 tabletki)...tylko trzeba podzwonić po aptekach bo rozbiezność cenowa jest ogromna.
 
To spora dawka. Jeśli jest możliwość to jakbym rozważyła Dentinox...jego się bierze raz na tydzień pół tabletki ( eeentualnie więcej jeśli zaleca lekarz)...brak skutków ubocznych. Jedynie cena w porównaniu do Bromka większa. Ale można znaleść za mniej niż 100zl (4 tabletki)...tylko trzeba podzwonić po aptekach bo rozbierania cenowa jest ogromna.
No właśnie u mnie jest 8 tam z 132 ,cena to jedno ale ja się fatalnie czuje po bromku
 
reklama
Do góry