reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Idąc tym tropem teoretycznie w tym miesiącu mamy spore szanse :D Działania 10dc, od 12 do 15dc, test owu był pozytywny 12dc. Więc teoretycznie..... Zobaczymy jak to będzie w praktyce, a jeszcze tyle dni aby się przekonać
Ja bym właśnie pomyślała, ze jak testy owu pozytywne w 12dc to samo owu będzie raczej 13 dc. Tylko u mnie testy owu w cyklu, w którym się udało się nie sprawdziły, nie było żadnego pozytywnego. Po temp widziałam, ze była owu. A przytulalismy się 10, 12, 13, 14. Owu chyba była 13 i zaskoczyło.
 
reklama
U nas było tak:
Przytulanko środa, czwartek, piątek. Piątek to był 14 dc i szanownen pani się przypomniało że trzeba zrobić test owu. Był pozytywny, nie wiem od ilu dni. W sobotę też był pozytywny, a w niedziele już nie. Czyli zaplodniły mnie plemniki z środy czwartku lub piątku :) U mnie celowanie w owu było jak szukanie skarbu, bo zero objawow... I nieregularne cykle, np. cykl wcześniej test pozytywny dopiero 16 dc gdzie w tym ciążowym było już po
 
Kochane, jestem po porannym obchodzie. Beta ponad 500 (prawie 550), ale zostaje w szpitalu bo jeszcze czeka mnie jutro kolejna beta i usg. Lekarz z dzisiejszego obchodu spokojnie wyjasnil ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Ale ze wczesna ciaza to potrzeba czasu 🙂
Tak myślę że niesamowite że przyjęli Cię do szpitala na takim etapie ciąży. 👍😃
W jakim mieście jesteś? To państwowy czy prywatny?
Wszystko będzie dobrze, zobaczysz...
 
U nas było tak:
Przytulanko środa, czwartek, piątek. Piątek to był 14 dc i szanownen pani się przypomniało że trzeba zrobić test owu. Był pozytywny, nie wiem od ilu dni. W sobotę też był pozytywny, a w niedziele już nie. Czyli zaplodniły mnie plemniki z środy czwartku lub piątku :) U mnie celowanie w owu było jak szukanie skarbu, bo zero objawow... I nieregularne cykle, np. cykl wcześniej test pozytywny dopiero 16 dc gdzie w tym ciążowym było już po
Ja to tym testom już nie wierzę...od 14dc wychodziły mi pozytywne i to baaaardzo wręcz kreski były identycznie intensywne. I pozytyw widziałam w 14dc, 15dc, 16dc... cieszyłam się jak głupia, bo dużo śluzu, bo bolało po bokach i te testy w końcu wyszły pozytywne, bo we wcześniejszych miesiącach same negatywy, więc radocha, że jest szansa, a tu 17dc byłam u gina, który powiedział,że cykl bezowulacyjny bo pęcherzyki nie urosły. Przepisał mi duphaston i tyle. Odrzucam juz w kąt wszystkie testy owu, termometr, kalendarzyk...mam dosyć świrowania na tym punkcie, a co ma być to będzie.
 
Ja bym właśnie pomyślała, ze jak testy owu pozytywne w 12dc to samo owu będzie raczej 13 dc. Tylko u mnie testy owu w cyklu, w którym się udało się nie sprawdziły, nie było żadnego pozytywnego. Po temp widziałam, ze była owu. A przytulalismy się 10, 12, 13, 14. Owu chyba była 13 i zaskoczyło.
To tak jak pisałam, teoretycznie się wstrzeliliśmy. Ale w sumie jakoś bardzo się nie nastawiam, to bo nie pierwszy taki cykl, gdzie testy były pozytywne, były działania a efektów nie było. Temp nie mierzę bo już chyba bym całkiem zwariowała ;) co ma być to będzie
 
Ja to tym testom już nie wierzę...od 14dc wychodziły mi pozytywne i to baaaardzo wręcz kreski były identycznie intensywne. I pozytyw widziałam w 14dc, 15dc, 16dc... cieszyłam się jak głupia, bo dużo śluzu, bo bolało po bokach i te testy w końcu wyszły pozytywne, bo we wcześniejszych miesiącach same negatywy, więc radocha, że jest szansa, a tu 17dc byłam u gina, który powiedział,że cykl bezowulacyjny bo pęcherzyki nie urosły. Przepisał mi duphaston i tyle. Odrzucam juz w kąt wszystkie testy owu, termometr, kalendarzyk...mam dosyć świrowania na tym punkcie, a co ma być to będzie.
Testy nie potwierdzają, że owulacja będzie i przebiegnie prawidłowo, ale jak dla mnie to są wspaniałym wynalazkiem. Mimo wszystko bym z nich nie rezygnowała.
 
Tak myślę że niesamowite że przyjęli Cię do szpitala na takim etapie ciąży. 👍😃
W jakim mieście jesteś? To państwowy czy prywatny?
Wszystko będzie dobrze, zobaczysz...
W PL jest inny system opieki niz za granicami panstwa. I nas przyjmuja juz od pierwszych tygodni-tak mowil lekarz,ktory mnie przyjal. Wszystko w trybie naglym. Szpital panstwowy pod Lublinem.
 
reklama
U nas przytulanki byly 10-12 oraz 14-16... Okazalo ze sie wstrzelilismy. Ja czuje ze 12 a lekarz mowi ze 15 😁 testow owu nie robilam, skupilismy sie na przyjemnosciach a nie na stresach
 
Do góry