reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Kurde dziewczyny teraz po pracy zrobiłam Pink super czuly i wyszedł negatyw :/ trochę się tym clearblue podjaralam :/ nie rozumiem już nic
Nie chce Cie niepotrzebnie nakrecac ale mi potrafil wyjsc test negatywny gdy beta wynosila 44. Wiem niemozliwe a jednak. W dniu spodziewanego okresu sa 2 kreski, kolejnego dnia juz nie 🤣 przewrotnosc losu badz zlej roboty test
 
Hej
Co o tym sądzicie; dzisiaj mam 19dc i nagle rano rozbolał mnie brzuch jak na okres
Dość mocno jakbym miała go od razu dostać
Chwile potem kochałam się z chłopakiem i po wszystkim na papierze zobaczyłam różowe zabarwienie..
pomyślałabym ze to plamienie implantacyjne, ale przy tym chyba nie boli podbrzusze. Pomyślałabym ze to okres, ale temperatury mi się nie zgadzają
 

Załączniki

  • DE713B90-C174-4DA0-95C3-79F26D6B6137.jpeg
    DE713B90-C174-4DA0-95C3-79F26D6B6137.jpeg
    68,3 KB · Wyświetleń: 69
Czesc Dziewczyny, chcialam zapytac czy testy owulacyjne robicie sobie codziennie od zakonczenia @ czy tylko w okolicach spodziewanej owu?
Ja w poprzednim cyklu zaczelam pierwszy raz i zaczelam 10dc. A 12dc wyszedl pozytyny test. Ale cykl nieudany..
Teraz jestem w 7dc i chyba tez od 10dc zaczne. Teraz mialam cykl 26dni poprzedni 33 zwariowac idzie. Ale wierze ze ten cykl bedzie nasz, planujemy w okolicach owu codziennie. W poprzednim cyklu mielismy taktyke caly cykl co dwa dni i nie pyklo.
 
reklama
Dziewczyny wspolczuje Wam tych opoznien.. w poprzednim poprzednim cyklu tak mialam ze 5 dni opoznienia i juz bylabym kurcze po a tu sie dopiero zaczelo. Bylam mega zirytowana bo sie stoi w miejcu.. A ostatni cykl z kolei o wiele krotszy.. mam nadzieje ze ten cykl juz bedzie „nornalny” i zaskoczymy.
Mam w pracy tak ujowa syt ze mam ochote szukac pracy ale zaloze sie ze jak dostane nowa prace to zaciaze a tak bym nie chciala.. bo wiem ze chce isc od razu na zwolnienie bo obiecalam mezowi ze tyM razem ciaza bedzie wazniejsza od pracy..
 
Do góry