reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Kiedy testujesz?
Jutro chociaż wątpię żeby coś było na rzeczy.

Dziewczyny. Wracam od gina i okazało się ze mam dwa pecherzyki ciążowe,dwa cialka żółte i dwa zalążki zarodków. Jeśli przez dwa tygodnie się nie wchłonie to ciąża bliźniacza...
Super, cudowna wiadomość ! A co Ty na taką nowinę? Mam nadzieję że nic się nie wchłonie. Ależ Ci zazdroszczę [emoji7]
 
W PL jest inny system opieki niz za granicami panstwa. I nas przyjmuja juz od pierwszych tygodni-tak mowil lekarz,ktory mnie przyjal. Wszystko w trybie naglym. Szpital panstwowy pod Lublinem.
Ja mieszkam w PL i nigdzie się nie wybieram.
Oblozenie Warszawskich szpitali, nie tylko polozniczych jest ogromne. W wielu przypadkach odsylaja do domu jak nie ma zagrożenia życia, dlatego jestem pod wrażeniem że Ciebie z taką powagą przyjęli. Tak powinno być...
Wrcaj szybko do domu i ciesz się swoim szczęściem Kochana 🌹
 
Niestety tak. Zdarza się nawet jajeczkowania nim@ się skończy.
Nie martw się.
Czyli cykl stracony.. mam nadzieje ze nasteony juz bedzie normalny i nie rozregulowalo mi sie na wieki.. pecherzyka zadnego przy jajniku nie znalazla wiec mozliwe ze juz po.. no trudno :) smutno mi troche bo tak naprawde teraz chcialabym @ jak najszybciej
 
reklama
Do góry