reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Witam
Właśnie wczoraj byłam z Szymonkiem na kontroli i mój maluszek waży 9630 a ma 5,5 m-ca. Nie wiem ile ma cm, ale jest duży bo mielismy problem z położeniem go na wage bo sie nie mieścił. Dodam że Szymonek jest dalej na piersi, ale oprócz tego wcina już wszystkie warzywa i jabłuszka, morele, brzoskwinie, gruszki ze słoiczków oraz truskawki z kompotu.
Pozdrawiam
 
Mój Mikołaj 6 grudnia akurat skończył 3 miesiąc. Tego dnia byliśmy u pediatry. Ważył 8630, mierzył 66 cm. Chyba wyprzedziliśmy inne dzieci :-).
 

Załączniki

  • Zdjęcie015.jpg
    Zdjęcie015.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 108
:-) ok, ok. Jak widać na zdjeciu zresztą. To, że Mikołaj odpowiada wymiarom 6-7 miesięcznego pzreciętnego maluszka to znaczy tylko, że mama musi kupować większe rozmiary i tyle. A tak serio, to może wielu osobom wydawać się, że to pewnie jakieś grube dziecko. Ale nie, wcale nie! Fakt na oko papuśny, ale nie jakiś tam grubas. Lekarz też mnie zapewił że nie widzi jakiejś znaczącej nadwagi czy cuś.
 
tymek
wiek:4 m i 16 d
waga: 8,100
wzrost: 70 cm
i łapki jak bochenki chleba... ;)
a jak się urodził to ważył 3,750 i mierzył 60 cm.
 
reklama
Do góry