reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Mysz Beatko zdrówka życzę:happy::happy::happy:

Sylwia oby się udało:-);-) Na dziewczynkę w kilka dni przed spodziewaną owulacją a chłopczyk w dniu owulacji (jak sie temperatura podniesie) U mnie się sprawdziło:tak::tak::tak:

Beatko a ty też myślałaś o dzidziusiu?! Może teraz jak M w domu?

Pozdrawiam
 
Cześć

Zuzkus jestem po owulacji, S się spóżnił chyba 2 dni. A 1 listopada już leci do USA- więc nic z tego, innym razem- takie życie......;-)
 
Zuzkus ty pól roku a ja 2 lata...:baffled::baffled: a o Oskara 5 lat....:baffled::baffled: więc ja już nie mam siły i nawet chęci:no::no: Jest mi pisane jedno dziecko i niech już tak zostanie.....:-D
Ale dzięki za pocieszenie.
 
Beata - a wiesz ze czesto tak bywa ze jak ludzie odpuszczaja zupelnie to akurat Maluszek im sie trafia :-)
Moja znajoma tak miala - nie mogla miec dziecka wiec adoptowala i przestala sie zamartwiac a po pewnym czasie zaszla w ciaze... :-)
 
Czesc Slomianki:))))
Beatka..to sie ucieszylas ze S.. jednak zostanie;-) trzymam kciuki za TE dni:-);-)
hoppp hoppp Ewcia a co z Toba??:-D;-) znow komp??:-D czy mężuś wrócił?
:sorry2:
Buziaczki Slomianeczki i pozdrowionka:))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry