reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

No i juz po raz ktorys z kolei jestem zaskocozna... Kiedys bylo tak ze powrot byl pozniej niz sie nastawialam, a od kilku rejsow M wraca nieco wczesniej... Efekt jest taki ,ze ledwo co zdaze posprzatac i ugotowac. O sibie juz nie mam czasu zadbac niestety.
M wczoraj poslal SMSa ze na 99% wroci jutro (w sobote). A bylam w 100% pewna ze bedzie to okolo 5-7.11... :-)
 
reklama
kochane wspolczuje tych rozstan mojego m tez w tygodniu nie ma ale w porownaniu z wami to mam go prawie co dzien:-D
choc czasami moze wolalabym zadziej ale na troche dluzej byl w domu bo te dwa dni to mnie z rownowagi wywalaja.
pozdrawiam
 
Mysz więc korzystaj kochana.....;-)
Mój S też czasami szybciej wraca a czasami póżniej- to zależy, ale jest ok już do tego przywykłam......;-)
 
Czesc dziewczyny !!

Ale ja Wam zazdroszcze :sorry2: a najbardziej to Tobie Mysz !! !!
Ja wczoraj rozmawialm z P i mowil ze na 99% nie przyjedzie teraz i najprawdopodobnie zobaczymy sie dopiero w kwietniu :dry::-(
nadodatek Ala miala problemy zoladkowe :sorry2:
 
Czesc ;-)
a co tu takie pustki :confused:
ja w poniedzialek przezylam szok bo P zadzownil do mnie i powiedzial ze o 5 rano bedzie w domu:-)
troszke sie przespal i pojechal zemna o 8 do lekarza i znowu kolejne dobre wiadomosc:tak:
Ala teraz wogole P nie odstepuje na krok i ciagle chce sie z Nim bawic ,nawet nie pozwala mi sie ubierac tylko P Ja ubiera i usypia:-):-D
 
polna - a u mnie na odwrot niestety - Jas jest zazdrosny o mnie i niezbyt jest przychylny tacie... :-(
To jest na pewn oprzejsciowe i sie szybko zmieni, no ale za meisiac M wyjezdza i znowu Jas odwyknie od niego...

Dziewcyzny - stuknieta jestem z tymi konkursami - wiem :-D
Ale dziekuje za gloswoanie :-)
 
Mysz no a ja jestem bardzo zdziwiona ze tak Ala do Niego garnie :tak: ale pewnie dlatego bo Ja przekupil miskeim :-)
Ona jes jedynie zazdrosna jak widzi Nas rano w lozku :-D
natomiast ostatnio jak P byl to nawet stanac kolo Niego nie moglam a co dopiero spac z Nim i siedziec :sorry2::-D
 
reklama
Mysz jak to jest z tym zadawaniem na sobotę i niedzielę????? Mój Oskar ma zadawane po 3 czytanki i w zeszycie do kaligrafi po 3 strony......;-)
 
Do góry