reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Witam wieczorkiem :-D :nerd: :-D :nerd:

Sylwiu już jest 1 a nie 2 na suwaczku......;-):-D;-)

Ewciu co u Ciebie???:-D

:dry::confused:U mnie strasznie zimno i wietrznie, jutro na 10-00 mam jazdy. Ale z rana jeszcze muszę kilka spraw załatwić w Centrum. Potem pranie, sprzątanie i tak każdego dnia.....;-):-D
3 pazdziernika idę do fryca zrobić fryzur...;-) ale jeszcze nie wiem co, troszkę podetnę i jakiś kolorek sobie położę- :no:nie cierpię naturalnego koloru, jest mysi i bez wyrazu:baffled::baffled: Nawet na solarkę jakoś nie mam ochoty, bo zimno....:sorry2: w domu ciągle siedzę a wychodzę tylko do sklepu i jak Oskara do szkoły prowadzę i odbieram....:-D:-D

DOBRANOC
 
reklama
hej wam

beciu co u mnie,,,hmm
maz dizsiajw nocy wraca,,bądź nad ranem,,bo ma 1100klcokow ,,,,dod omu,,a wyjedzie koło 17.....hmmm....jezu jak to minelooo

bedzie przez tydzienn...a mial byc dwa,,,szkoda,ze tylko jedennn

ide ciasta piec,,,dla synia na jutro na urodziny,,

pozdrowionkaaa
 
Cześć

Ewciu a jakie cisto pieczesz???
Dziś znowu zimno i bardzo wietrznie. Do tego jeszcze ten deszcz- masakra! Wszystko co miałam załatwić zrobiam.....;-);-);-) Było trochę biegania ale jestem zadowolona.....;-)
Synek lekcje odrobił i nauczył się czytanki- więc ma już wszystko zrobione....;-)
Jutro idą do szkoły- a dokładnie będą sprzątać, ale w taki deszcz!? No chyba szybko dzieci puszczą- co!?

Miłego dnia słomianki.
 
My sprzatlismy dzisiaj - tak w ogole to malo byl odo sprzatania bo konserwator wczesniej przed poczatkiem roku posprzatal :-D
No ale byla rywalizacja chlopcow i dziewcyznek kto wiecej zbierze :-p Ze wzgledu na pogode sprzatanie trwalo tylko nieco ponad pol godziny ;-)
A jutro w naszej szkole festyn... Szkoda ze taka lipa z pogoda bo zapowiadalo sie bardzo atrakcyjnie :tak:
 
hej
beciu w sobote:confused:,ja z dziecmi w ty chodizlam sprzatac,,z lecji szlismy i byl spokoj,,hehee
a ciasta: murzynek,jabłecznik,plesnia,migdałowiec z galaretką,tesciowa przywiezie torta i sernik:-p


mysz udanego festynu..

a ja dzisiaj bede HMMMMMMMMM

hahahahahhahahahhhaa

mus sie przygotowac dla mezusia....po 6 tygodniach rozlaki....
 
Cześć laski

Ewcia kciukasy zaciśnięte za wieczorne hmmmmmmmmmmmmmmm.:-D:-D:-D
------------------------------------------------------------------------------------
Mati wszystkiego najlepszego w Dniu urodzin!!!!
------------------------------------------------------------------------------------
 
Wszystkeigo najlepszego dla Matiego - samych szczesliwych dni, duzo zdrowia i prawdziwych przyjaciol, a takze fajnych zabawek :tak::tak::tak:


U nas cos niesamowitego - chmury wiszace rano nad Gdanskiem akurat sie rozstapily i tylk oczasem bylo wietrznie i pochmurno. 5 minut po zakonczneiu festynu zaczelo padac :-p:-p:-p
Dzieci sie dobrze bawily no i dzieki temu mamy odpracowane dni ktore beda wolne w naszej skzole :-p:-p:-p:-p
 
reklama
Do góry