reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Helołłłłł:)))))))
Beatka ..nioooo cwaniak i diabełek na dodatek....wczoraj ledwo "żywy" wrocil ze szkoly :-)niby taki obolaly:-Dsmiechu bylo pelno:-);-)
A Oskarek chodzi widze na pozniejsza godzine do szkoly:))) ma czas sie wyspac;-)
Ewcia ..widze ze tylko Ci 10 zostalo:-):-):sorry2:
A Beatka tez juz z gorki;-)

Milego dniaaaa:)))
 
reklama
Czesc dziewczynki wpadam sie przywitac i zyczyc Wam milego wieczorka :tak:
Ja juz coraz szybciej odliczam dni do mojego wyjazdu do PL i ciesze sie coraz bardziej :tak:


Czesc...... wartaloby sie przedstawic i napisac cos o sobie :baffled::sorry2: nie wiem dlaczego ale mam wrazenie, ze juz kiedys pisalas na naszym forum pod innym nikiem..... spojrzalam w Twoje posty i .... ten sam styl pisania.....
 
Ostatnia edycja:
cześć

Sewa już niedługo będziesz w kraju.....;-) Już chyba odliczasz dni???

Sylwia oj te chłopaki cwaniaczki i tyle......;-)

Ja na 17 miałam dziś w szkole zebranie- 2 godziny.....;-) Dziś u nas pogoda była nawet, nawet- dzieciaki całymi dniami siedzą na dworzu- chyba jeszcze żyją wakacjami....;-)

viktoria dziecko kochane dzięki za link, gratuluję kultury.
 
Cześć laseczki

Oskar już w szkole- dzis ma zajęcia do 12-25......;-)
Jutro na 10-00 mam jazdy po mieście......;-);-)
U nas dziś bardzo jesiennie- szaro, bez słońca i zapowiada się na deszcz.

zuzkus
witaj- co u Ciebie???
 
hej wam..
Ja w doma,synek w pekcolu,,
milego diaaa

Witam Slomianeczki:)))
Ewcia.. po hmmmmm da fotki .... II kreseczek;-);-)
:)))
obadamyyyy

Cześć laseczki

Ewcia Ty się kochana szykuj mąż już prawie w domciu.....;-) hmmmmmmmmmmmmm.... hihihi ;-);-);-)
.....;-)
nom na schodach juz prawieeeeee:-p:-p

Helołłłłł:)))))))
Ewcia ..widze ze tylko Ci 10 zostalo:-):-):sorry2:
Milego dniaaaa:)))
nommm tylko 10...

rób zjazd z forum co....
 
Hej dziewczynki!
Od poniedziałku będę miała męża na dwa tygodnie hip hip huuuura!!!
Będzie się działo:tak::-D:rofl2:

Pozdrawiam. No i hmmmm żebyście się zafasolkowały, która chce a ja trzymam kciuki

Viktoria nie chcemy cie tu!!!:crazy:
 
reklama
zuzkus super, czyli czas szybko leci i mąż już jedną nogą w domciu......;-)

A u nas wyszło słonko i ciepło się zrobiło- Oskar odrobił już lekcję miał 3 ćw, czytankę, i 2 ćw z j. angielskiego......;-) Nawet przerobił czytankę naprzód , więc jest ok- mówię mu- Poczytaj teraz jak pani spyta się kto chce przeczytać to się zgłosisz.:-D:-D Nauczyłam go też dodawać i odejmować na patyczkach- będą to robić w poniedziałek.....:tak::tak: a on już to umie, więc jest cały zadowolony....:-D
 
Do góry