reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Witam Slomianeczki:)))0
Dzis u mnie leje:baffled:..nawet burza byla;/....a wczoraj taki upal ze nawet w wakacje takiego nie bylo:-)

Beatka...Ewcia... to hmmmmmmmmm to Wam powiem zawsze jest po powrocie takie hmmmmmmmmmm ze warto czekac tyle no to hmmmmmmmm bo zawsze jest takie wyjatkowe:zawstydzona/y:;-):-):-)
Wiec dziewczynki po powrocie mężusiów życze takiego HMMMMMMMMM:-)

Milego popoludnia:)))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwia a ręka Go boli?????? Te chłopaki nic nie uważają....;-);-)

My zdążyliśmy wrócić z treningu, Oskar wyszedł na dwór i zaraz lunęło a potem była burza i piorun w coś uderzył.:sorry2::baffled::baffled:

Mój synek już śpi:-D - jutro ma na 11-40 do 15-25, a w środę na 17-00 idę na zabranie do szkoły.....:happy::sorry2: Dziś byłam na solarce, bo u nas niby ciepło ale nie jest aż tak przyjemnie, żeby się opalać :cool2::cool2::cool2:

Miłego i przyjemnego wieczorku. DOBRANOC
 
Hej dziewczynki! Dawno sie nie odzywalam ale w tamtym tygodniu jakies fatum mnie dopadlo i nie mialam nastroju nawet zeby komputer wlaczac:confused:
Najpierw maly pozar, na szczescie nic sie nie stalo-dzieci zalozyly na zaswiecona zarowke recznik bo im bylo za jasno a ja bylam na pietrze bo scielilam lozka, Dobrze ze zadzwonil telefon bo by sie moglo skonczyc nieciekawie...:baffled:
Potem ja sie potknelam i solidnie potluklam(guz mam na czole do dzisiaj):crazy:
A w czwartek Krzys sie mi wyrwal i przelecial przez ulice 10 cm przed samochodem...nie wiedzialam jak goscia przepraszac, a tak sie roztrzeslam...:frown::no2::hmm:

same wiec rozumiecie ze do klikania nie mialam glowy:no::no::no:

Ania powoli wdraza sie w nowe obowiazki, do szkoly odprowadza ja sasiadka, ktora tez ma dziecko w pierwszej klasie, Krzys chodzi z druga do przedszkola i przedszkole tak mu sie podoba ze nie zawsze chce wracac do domu:-D:tak:

Tak wiec przed poludniem mam chwile dla siebie (czytaj sprzatanie, pranie, obiad i opieka nad Mackiem):-D:-D:-D

Maz przyjezdza 20.IX na urlop wiec tez planuje mhhhh:-);-)

Sisi kazda z nas na poczatku myslala jak ja sobie poradze... ale jak mus to mus

Pozdrawiam
 
Ewcia tylko jak mąż wróci to nas tu nie zostawiaj, zdawaj relację i wrzucaj fotki z hmmmmmmm ;-);-);-)
ooo jacha chcialaby sie nauczyc tego co my tutaj robimy tak,,o nununu nie ma tak dobrze,,,,
hmmm to moaj słodka tajemnica,,hahahaa

zuzkus jzu ci pisalam,koszmarny tydzien,,,mam andzieje,ze wsyztsko oki,buźka
moj tez 20 stego bedzie,,,
bedzie sie dizlao hmmmm u nas dwoch
 
Witam Slomianeczki:)))
Ewcia.. po hmmmmm da fotki .... II kreseczek;-);-)
Zuzkus to pieknie sie najadlas strachu jak maly Ci wyskoczyl.. :(
Milego popoludnia:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć laseczki

Zuzkus nieciekawy tydzień, ale ten będzie wspaniały. Ja też jestem na 3.....;-);-);-) hihihi.....;-)

Sylwia niezły cwaniak z małego....hihihi..... oj te chłopaki!!!!

Ewcia Ty się kochana szykuj mąż już prawie w domciu.....;-) hmmmmmmmmmmmmm.... hihihi ;-);-);-)

A u nas dziś śliczna pogoda, po wczorajszej burzy prawie lato....;-) Oskar dziś miał na 11-40 i do 15-20- 4 lekcje. Przyjdzie zje obiad, szybko zrobi lekcje i fruuuu na dwór.....;-)
 
Do góry