reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

No i po wakacjach... :dry: bylam juz z uczniami na dwudniowej wycieczce ale jestem z powrotem :-)

Beata - jak Oskar rozrabia to moze dlatego ze "probuje" na ile sobei moze pozwolic, albo moze jakis rozrabiajacy kolega mu imponuje??? Podpytaj Pania z kim siedzi - moze przesadzenie go rozwiazaloby sprawe??? A moze sam sie wyciszy ;-)

witaj sisi :-)

Pozdrowienia i zyczenia milego weekendu :tak:
Ja jeszcze mojego M mam przez okolo 3 tygodnie tylko... :-(
 
reklama
Mysz już pani go przesadziła bo ciągle gadał z kumplem. Chłopca dobrze znam- to dwa jedynaki, jak się spotkają to ciągle gadają. Pewnie się wyciszy, pewnie jeszcze żyje wakacjami. Myślę że problem pomału się rozwiąże- ale w klasie jest 20 chłopców i 9 dziewczynek. A chłopcy widać że rozrabiaki.....;-);-);-) No ale ochrzan już od mamusi dostał.....;-)
Ale przyjdzie i sam sie przyznaje że narozrabiał, więc nie jest chyba aż tak zle.
 
Baetka..a moze to tylko takie chwilowe? .. po zerowce ciezko sie jest Oskarkowi przestawic by siedziec te 45 min w lawce:-) bo do tej pory mozna bylo sie bawic,a tu niestety tylko przerwa zostala;-)..Moj Kacper mial tak... ale potem mu przeszlo:-)

Milej niedzieli zycze:)))))
 
cześć

Sylwia mi też się tak wydaje.....;-) Będzie dobrze, póki co musi przywyknąć do nowego otoczenia i nowych zasad.....;-)

A u nas dziś niebo zachmurzone, ale ciepło.....;-)
 
hej neidzielnie
u mnie brzydko deszczowo od rana

U mnie mama byla,przywiozla mi dorszyka filety na obiadek,ja z malym to bym dizsiaj nigdize nie wyszla,wiec skorzystalam jak mamcia byla i hop do sklepu skoczylam po zkaupki,mamusia mi 50zl dala na zkaupy,,wiec obkupiona ja,,hehe

Sewa czas szybko mija

Moj m mial byc na 6 tyg,,,a tu zostalo mi tlyko 13 dni do jego powrotu,,takze supcioo
 
Ewcia ale ten czas leci.....;-) U mnie tez już coraz bliżej przyjazdu S.....;-)
Pod koniec września idę do fryzjera, zrobić fryzur.....;-);-);-) Jakaś solarka, muszę sobie coś kupić fajnego na powrót męża....;-) A potem.....hmmmmmmmmmmmm
 
Ewcia ale ten czas leci.....;-) U mnie tez już coraz bliżej przyjazdu S.....;-)
Pod koniec września idę do fryzjera, zrobić fryzur.....;-);-);-) Jakaś solarka, muszę sobie coś kupić fajnego na powrót męża....;-) A potem.....hmmmmmmmmmmmm
no dobra wsyztskoe pieknie ladnie,,ale co to jest hmmmmmmmmm;-);-);-):-p
 
reklama
Cześć laseczki

Oskar już w szkole, dziś ma zajęcia do 12-20. Ja robię gołąbki- pogoda no cóż- czuć zbliżającą się jesień.....;-);-);-)

Ewcia jak Mati????????
 
Do góry