reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

HEJ

Zuzkus fajne dzieciaczki.....;-)

Sewa wpadaj do nas , bo smutno tu bez Ciebie.

Ewcia????????

A u nas właśnie pada, Oskar już wszystko do szkoły ma kupione- no cóż trzeba wróci do realnego i nudnego życia.
 
reklama
Sylwia witaj.....;-) fajnie że nas znalazłaś....;-)

Ja też uciekam spać, kręciłam się po necie bo myślałam że dorwę męża ale jakoś go nie widać.....;-)
 
Witam po przerwie :-)
Ja wciaz z mezem (jeszcze przez ponad miesiac :tak:). Wrocilismy z krotkich wakacji (Beskidy i Mazury) - fajnei bylo, tylko krotko....
No a od poniedzialku back to reality czyli praca... :baffled:
 
Witam wieczorkiem:))
Beatka pusto bo wszystkie dziewczyny zapracowane przed niedziela;-)U mnie w sumie byla pogoda i nawet nie padalo..ale ze to na noc ostrzegaja przed burzami:baffled:...
Mysz Witaj..to sie wywakacjowalas...jak to sie mowi..lepszy rydz niz nic;-)

Milego wieczorku wszystkim..
 
hej wam
Ja bylam an wsi etraz dwa dni,,,grilek byl,,juz ostatni chyba przezz zima,,brr

mysz super,ze jeszcze tyle amsz meza,naciesz sie,,,

MOj wraca 20 stego wrzesnia,,ech:),,tyle czasu,,,

pozdro pap
 
Cześć

U nas dziś nawet słonecznie....;-) nawet zaliczyłam 1,5 godzinne opalanko.
Szkoda że lato się już kończy....;-) No ale za rok znowu będzie ciepło i przyjemnie.
 
Czesc Słomianeczki:))))
Ewcia... to jak Twoj wroci to moj pojedzie buuuuuuu... ja to cala zime bede miala przekichane wrrrrrrr...:wściekła/y:....
Beatka..no lato mogloby trwac caly rok:)))) a tu zima wnet za pasem:baffled:
Buziaczki:))
 
reklama
Do góry