reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

no hej slomki
widze ze pusteki jak trza...
pogoda jest to na dworu co?/

ja tez mykam an dwor,,do ammusi,na wies w domu,,tak jakos sobie radzimy,,,,a to dopiero pierwszy tydzien,,jeszcze 5:zawstydzona/y:...

ale maz teraz dwa dni byl w PL i godiznami na telefonie wisielismy,bo ja mam do niego darmowe,hhh,superrr

pozdro was
 
reklama
hej wam
A ja od wczoraj mialam emza jeden dzien w domu juz dizisja pojechal do prayc,,,kurcze ten jeden dzien to dla nas tak duzo,,superrr

beciu juz chyba bedziesz z nami co??

ja dzisiaj na imeinieny do abbci ,,

pozdro
 
Cześć

A Was gdzie wywiało??????

U nas dziś fajnie świeci słonko, ale już idą czarne chmury- pewnie pożniej będzie padać.....;-)
 
Sewa było cudownie na Staraczkach jest wątek Czy można zaplanować płeć dziecka chłopiec czy dziewczynka? Wrzuciłam kilka fotek dziś i chyba 2 dni temu.
Pogoda każdego dnia cudna- słoneczko i gorąco, jedzenie do oporu i te pyszne ciasta, codziennie inny port- w sumie najważniejsze miasta we Włoszech sobie zobaczyłam- Wenecję, Neapol, Pompeje ,Livorno, Florencję i Pisę i wyspę Portofino i Sycylię potem była Chorwacja- Split i Dubrownik, w Egipcie Aleksandrię i pojechaliśmy też do Kairu pod piramidami było ponad 46 C, Turcję Kusadasi, Cypr, Ateny, i Greckie wyspy- Mykonos, Rodos.
Oskar chodził do przedszkola i uczył się języka angielskiego, codziennie tak na 3 godzinki. Nauczył się nurkować a ja się smażyłam.
Wieczorami chodziliśmy na amerykańskie SHOW, po przyjezdzie z Kairu na 9 deku była Egipska Noc czyli zabawa i jedzenie egipskie.
Byliśmy na Brydzu u kapitana, piękny widok- wszystko cudnie widać.
Chodziliśmy zwiedzać, pływać w czystym morzu i pare razy nawet byłam z mężem sama na wieczornym spacerze a Oskar w tym czasie był w przedszkolu.
Nie chciało się wracać do domu.
Jak płyneliśmy z Neapolu złapał nas sztorm fale były na 10 metrów, ale szczęśliwie dopłyneliśmy do portu.
W Turcji niezle się obkupiliśmy, mają tyle fajnych ubrań że sama byłam w szoku......;-)
Mąż obiecuje że w przyszłym roku też nas zaprosi, póki co jestem wybyczona i zadowolona po 37 dniach wakacji.
 
Hej dziewczynki!
Beatko pozazdrość takich wakacji:-):-p
agatulka25 tobie to dobrze, ja też bym chciala:-:)zawstydzona/y:
Dla wszystkich pozdrowienia:tak:;-)
 
reklama
Beatko widzialam foty..... cudne. Ale mieliscie superalne wakacje :tak:

zuzkus super dzieciaczki :tak:

Pozdrawiam wszystkie slomianeczki i bede zagladala...... bo choc slomianka juz nie jestem, to sentyment do Was mi zostal :tak:
 
Do góry