reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
witajcie
dobranocka leci smerfy heh wiec dzieci mam choc na 20 min z głowy
my się działkujemy ze tak powiem
pogoda na północy superr
opaleni Maks sobie spiekł ciutke ramionka upssss a smarowałam 60 go nawilzam go teraz kremem moze nie bedzie tragedi w nocy
ma moją karnacje od razu brąz mnie nigdy nie nie piekło

mój S zjechał z wyjazdu i jest już w Krakowie więc choc skype bedzie lepszy kontakt

ale sobie tak myśle jak by trafił pracę za granicą to nie wiem czy bym się zgodziła znowu na rozłąkę choć w mieście jest prościej i tesciów blisko bym miała a oni zawsze chętni do pomocy
 
agatulka moj m pracuje na slasku 300 km od domu, w prawie kazdy weekend jest w domu i wszyscy mi mowia ty masz dobrze bo go widzisz co tydzien. Ale dla mnie to za malo, zreszta wiesz jak to jes oddalamy sie od siebie i to nie w sensie psychicznym czy uczuciowym bo kocham go i tesknie ogromnie ale w sensie mentalnym. on ma swoje przyzwyczajenia ja swoje, dzieci leca do mnie z problemami do lazienki choc m jest akurat kolo nich bo na codzien go nie maja, jego zlosci ze krzycza a on akurat dziennik oglada...Ja mu nie mowie przez telefon ze sie zle czuje czy dzieci chore bo co by to dalo a tylko by sie martwil...
Chciala bym zeby znalazl prace gdzies blizej i byl codziennie w domu...ale to narazie nie realne bo tu gdzie mieszkam sa takie zarobki, ze trudno uczymac dom a co dopiero miec jeszcze na cos innego.
Strasznie tesknie za moim m, dobrze ze sa przynajmniej ploty na BB:-)
 
hej babeczki
ja jeszcze słomianka mąz niestety nie mógł przyjechac z teściami
ma bilet na 8 sierpnia i ma tydzień wolnego potem przeprowadzka i bedziemy razem

pozdrawiam wszystkie słomiane wdówki :p
 
a moj maz wczoraj wrocil do Polski na 2 miesiace :-) No, ale nadal jestem sama bo jestem z Jasiem u moich rodzicow -M przyjedzie we wtorek :-)
 
hej wam
ja juz wrocilam nie dsc ze z jednego tygodniowego urlopu,to teraz jeszcze od 1.08 do 5.08 tez bylismy nad jeziorm na biwaku z przyczepa,,super bylo,smieszbie fajnie,,
super takz mezulkiem i dzieciaczkiem ze znajomymi razem,,,

no widze mezulkowie wracaja,wy jedzieta do nich,,super
a ja od nedzieli na 6 tyg slomianka:-(,,mus sie teraz mezem nacieszyccc:tak:

pozdro
 
Ewcia81 witamy po wakacjach :))
mój w sobotę przybywa do domu do utęsknionych dzieci i żony zapłakanej z tęsknonty heheheh i braku chłopa nie tylko w sensie łóżkowym by tu nikt mnie nie osądził o bycie nimfomanką:p
dzień super pogoda się troszkę poprawiła przynajmniej nie padało jupiiiiiiii
jutro ma byc cieplej moze sie uda popływać itp:)
kurde to nie tak zle 6 tyg a mi stykło prawie 14 z jednym niecałym tyg w środku:phehhehe
do miłego
 
hej wam
no ja od dzisiaj słomianka na całe 6 tygodni,masakra,,ale dam rade..
agatulka supcio ze mezula juz masz w domku,,,,
pozdro
 
Hej dziewczynki!
Melduję że już wróciłam z urlopu u mamy. Odwiedziłam wszystkich sąsiadów, pół rodziny i mnóstwo znajomych...wypiłam hektolitry herbaty i zebrałam wszystkie ploty ze wsi.
Pozdrawiam:-)
 
reklama
Do góry