reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Sewa a masz pracę czy siedzisz w domu?????

Ja kura udomowiona :-D:tak: nie szukam pracy...... siedze w domku i zajmuje sie Jedrkiem. Byla okazjia, ze bede pilnowala dziecka, ale..... nie moglam sie z laska dogadac, to sobie nie zawracalam nia glowy, bo mnie nerwy nie sa potrzebne :no:

Moze jeszcze cos sie przytrafi, a jak nie to rozpaczac nie bede :-)
 
Sewa ja też kura udomowiona, niby patrzę sobie za pracą na necie.....;-) ale jak mąż wraca to już jakoś ochota na pracę mi przechodzi.....;-)
 
witajcie slomianki :-)
Ja mam M w domu, wiec rzadziej sie udzielam, przy tym mam problemy z Jasiem zdrowotne (zoladek :-(), ze soba tez mialam zreszta bo sie zarazilam od niego jakims wirusem... :szok:

Ja pracuje bo nie wyobrazam sobie jakbym miala siedziec w domu przez 2 miesiace bez M i nie miec sie do kogo odezwac. Fakt ze jak M wraca to ciezko mi sie idzie do pracy, no ale...:dry:
 
reklama
Do góry