reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Hej hej widze ze watek ruszyl troszke i to akurat jak mnie nie bylo bo mi modem padl. ale juz jestem z powrotem. Ja teraz na macierzynskim a wkrotce na wychowawczym, od wrzesnia Ania do szkoly, Krzys do przedszkola i tylko z Maciusiem bede zostawac to bede do Was czesciej zagladac.
Narazie pozdrawiam i ide jedzonko dla meza szykowac, bo dzis przyjezdza:tak::-) Do poniedzialku

PS Sylwia75 z malopolski to dokladnie skad?
 
reklama
ech... ja pomimo pracy tez bede przeciez niemal codziennie :-p:-p:-p Zadna praca nie jest wazniejsza niz BB :-D

ja pracuje tylk odlatego ze mam fajnia nianie dla Jasia, bo mama moja jest na drugim koncu Polski, a tesciowej bym dziecka nie powierzyla :baffled:
 
hej wam

myszka zdrowka dla jasia

Becia Sylwia a mnie nie pominiecia,,ja tez od wrzesnia bede klikac,,tlyko ja od okolo 8:30,,bo tak synka do peckola bede prowadzila po 8,,to bede na BB....

zuzkus to tez bedzie ciebie wiecej superr...

Moj tez beicu ebdzie od 20 wrzesnia...do 3 października...
 
Cześć

Ewcia wybacz kochana- czyli w trójkę będziemy klikać;-)

Mysz fajnie że masz fajną nianię dla Jasia. Szkoda że masz daleko mamę;-)

miłego dnia
 
Witam Słomianki:))))
Ewcia im nas wiecej tym przyjemniej;-)
Beatka..widze nowy suwaczek;).. co odlicza dni do mężusiowego powrotu:)))
Buziaki i milej niedzieli wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Witam słomianki

Sylwia różnie to bywa, mąż raz jest zimą a raz latem- to zależy.....;-)
Sylwia my już od wtorku od rana będziemy klikać, trzeba ten wątek troszkę ożywić.....;-) Na staraczkach jest fajnie, ale po co się nakręcać......;-) Tu można klikać o słomiankowych pierdołkach......;-)

Sewa i co tam u Ciebie????? Mi ostatnio humor poprawiła jedna laska z forum.....hahaha......;-) Chyba jedyna w swoim rodzaju.....;-) Jak przygotowania do urlopu w kraju??????

My jutro na 9-00 mamy rozpoczęcie roku szkolnego, Oskar chyba nawet zadowolony że już idzie do szkoły;-)

miłego dnia słomianki.....;-)
 
reklama
Witam poniedzialkowo:))))
Beatka no jasne ze trzeba ozywic..zobacz ,zostalysmy we 2 :-):-)..czyzby reszta byla juz " nie-słomiankowa"?
Buziaczki i milego popoludnia:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry