reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Hej słomianki!!! I znowu poniedziałek. Dobrz, że przynajmniej pogoda ładna. Ewcia nawet górale się mylą:-) ja sama mam nadzieję, że prognoza mi się nie sprawdzi
Pozdrawiam
 
Witam was poniedzialkowo
No jzu zaczal sie jeden tydzien,,moment zleci,,potem jeszcze dwa i urlop przyjazd m,,

Beciu 10 dni;-)

buziaki
 
ja mam jeszcze okolo miesiaca, ale mysle ze szybko zleci - za tydzien o tej porze bede z Jasiem u moich rodzicow :-) I tam to te 3 tygodnie zleca blyskawicznie :tak:

A potem jakies wspolne wakacje :-)
 
MNIE W TYM ROKU URLOP ODPADA BO MACIUŚ ZA MAŁY ALE, ALE ZARAZ PO CHRZCINACH JADĘ Z DZIEĆMI DO RODZICÓW. NIECH SIĘ DZIADKI WNUKAMI NACIESZĄ:-):happy2::-D A I JA NIE BĘDĘ SIEDZIEĆ SAMA
 
hej wam
ja na wsi baluje,heh,,Matus rozrabia na dworzuuu

zuskus mysz no to milcyh i udanych wyjazdow u rodizcow,,super,ze chociaz tam skorzystacie z wakcji,

ja ajde 20 stego,,,Beciu jzu 10 tego,,

Beciu 9:-)
 
Cześć laseczki

Ewciu jeszcze 9 dni- ale ten czas leci galopem....hihihi....;-);-)

Mysz fajnie że jedziesz do rodziców....;-)

zuzkus udanych wakacji u rodziców, w przyszłym roku pojedziecie na wczasy dzieci będą większe.....;-)

A u nas świeci słonko i jest nawet ciepło... :-):-) Oskar co chwile lata na dwór i do domu, teraz rozmawia z sąsiadem, własciwie krzyczy do niego.... :-)
 
reklama
hej haj helloł.....

Ja na wsi,piekna pogoda,,tlyko wieje,,ale przeboleje,,lepiej tak niz ma padac,,

Beciu nono zapiernicz,juz niedlugo ze statku bedzies zklikała,,,i aparata tzn foty wstawiala...

a laski powyjezdzały nam..heh,,niech milo spedzaja czas jak moga..
 
Do góry