reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

ja wlasnie zrobilam liste rzeczy do zabrania... W niedziele skoro swit ruszamy przez cala Polske :-)
Jutro bede prasowac i pakowac. A moj ojciec poupycha wszystko w aucie :-D

milego popoludnia zycze :-)
 
reklama
Dziewczyny udanych wyjazdów!!!

Dziś piątek ale niestety mój M nie przyjeżdża:no: a ja sie pochorowałam. Od kilku dni mnie brało aż w końcu mnie rozłożyło. Bakteryjne zapalenie gardła i krtani i antybiotyk:-( Ja nic ale mam nadzieję że Maciuś to zniesie:confused:
 
witajcie babeczki
a ja ciagle słomianka az do sierpnia
dni mi jakos mijają pakuje nasz dobytek do kartonów i worów powoluśku by miec kilka dni wolnych jak teście zajadą na wakacje do nas a co mi tam nie będe sie pakować tylko z nimi sie pobyczę
do miłego kobietki
 
hej wam

zuskus kuruj sie biduleczko nasza...zdrowka zycze

agatulka no to pakuj,potem sie polenisz za to,,

beciu ile to juz zostalo 3 dni:tak:
 
Hej dziewczyny!!!
U mnie już lepiej tzn. z moim gardłem bo przez ten antybiotyk Maciuś niespokojny, jakieś koleczki i tak dalej. Oooo już się obudził
 
Pokarmiłam powiesiłam pranie, nastawiłam pranie, obiadek gotowy od wczoraj tylko podgrzać więc mam chwilkę dla siebie:cool2:

agatulka25 przepraszam za pytanie, a ty się gdzieś przeprowadzasz, bo mi umknęło?:confused:

Beatko to urlop już tuż tuż!!!:tak:
 
Cześć laseczki

agatulku
czas szybko leci.

zukus
fajnie że antybiotyk zadziałał, to najważniejsze.... :-)

Ewcia jeszcze troszkę i fruuuu - odpoczniecie sobie od Beaty2710....hihihi.

Miłego wieczorku
 
reklama
Hejka dziewczynki! Pamietacie mnie jeszcze????

Beatka wypoczywaj kochana ile wlezie i pracujcie nad dzidziolem do bolu :tak:

zuzkus zdrowka zycze :tak:

mysz jak maly zniosl podroz? Odpoczywaj.

agalutka zazdroszcze tesciow :tak: moi jakby mieli przyjechac, to z cala pewnoscia bym sie nie pobyczyla tylko musialabym przy nich latac :eek:

Ewcia ja nie moge..... to ja sie dopiero teraz dowiaduje, ze Ty bedziesz tescik robila ;-) Trzymam kciuki :tak:

U nas na raie wszystko ok. Niby fajnie, bo jestesmy wszyscy razem, ale jednak tesknie, za ta nasza szaro bura Polska.....
Trzymajcie sie cieplutko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry