reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Cześć laseczki

Ale ten czas leci.....;-);-);-)

:baffled: U nas znowu wieje wiatr......:baffled::confused::baffled: czyli nieciekawie. Synek bawi się w ogródku a ja robię zupkę na obiad, potem pójdziemy sobie do sklepu i na działkę...:rofl2::rofl2::rofl2:
Słuchajcie czy całe lato będzie tak zimno i wietrznie....:confused:.....???????? Normalnie dzieciaki biegają w spodniach i ciepłych bluzach....:szok::szok::szok: prawie jesień...:crazy:
 
Jako rodowita góralka ośmielam sie powiedzieć, że z moich prognoz wynika, że ładny powinien być sierpień i pażdziernik ale poza tym...ani zimy pożadnej ani lata.
 
zuzkus czyli mamy tak naprawdę 2 pory roku- wiosnę i jesień....:baffled::baffled::baffled: masakra. Dzieciaki nie wiedzą co to znaczy upał latem, bo u nas albo pada albo wieje wiatr....:confused::confused: a zimą tak samo tylko bardziej.....:baffled::baffled:

:nerd: Kumpel chciał z synem jechać pod namiot ale mówi, że to raczej nierealne jechać z dzieckiem, noce są tak zimne że dzieciak by się rozchorował.
Zimą tylko 2 dni był śnieg, mój syn sie spytał- Mamo czy to prawda, że kiedyś całą zimę był śnieg?????? Dzieciak normalnie mi nie wierzy, a jak patrzy na film że gdzieś jest śnieg - to mówi- Fajne efekty specjalne!!!.....:laugh2::laugh2::laugh2:
 
U nas teraz taki klimat, ze płozy mi w sankach zardzewiały,:baffled: a w górach mieszkam. Jak sie dzieciom opowiada, że robiło sie iglo, bałwane i bawiło się w wojnę snieżkami to mają dziwne miny.:confused: Niedługo będą pytać co to bałwan:-)
 
Witam, witam i o zdrowie pytam :tak:

Beatka efekty specjalne ze sniegu rozbawily mnie do lez. Ale to fakt. Coraz bardziej uwidaczniaja sie dwie pory roku :baffled:

U nas na razie wszystko bobrze. Pogode mamy ladna co na warunki angielskie bardzo cieszy.

Pozdrawiam Was slomianeczki kochane!
 
Cześć
Sewa jak miło że wpadłaś....;-) bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko ok.

zuzkus mamy już środę.....;-)

Ewcia??????

Dobra laski za 2 tyg. spotkam się z mężem, trafi w samą owulację, wiem że to nic nie znaczy ale pocieszać się trzeba......;-) U nas wkońcu świeci słonko, ale wieje wiaterek.....;-) Wszyscy znajomi juz gdzieś wyjezdzają, czyli robi się pusto i strasznie cicho. Nawet na placu zabaw jest mniej dzieci.....;-)
 
hej wam

Becia wpadam,mam nadzieje,,ze wpadamm,hihi,,jestemm i witaaamm
Obadamy 10 tego lipca,,,czekmay z cierpliwoscia,,albo i nie...heh

zuzkus no nie mow z elip[piec bee,,bo ja na wczasy mykam and jeizoro,,ale porazka...wiedizalam,ze tak ebdzie,,my jakos ostatniow ogole w pogody nie trafiamy,,echh

ja od dzisiaj słomainka do 20 stego lipca,,,,,,,czyli 3 tygodnie:-p
 
cześć słomianki....;-)

Ewcia kciuki zaciśnięte za piękne II i za pogodę na urlop.....;-) Więc 10 lipca mocno będe trzymać kciukasy....;-):-):-D

A u nas pochmurne niebo, w nocy padało i z rańca- ale mamy lato......:baffled::baffled::baffled:
Oskar poszedł do ogródka, trzeba korzystać bo za pół godziny może padać...:confused::confused::confused:

Miłego dnia.....:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Beciu nie dziekuje...
A ty o ktorej 10 tego jedziesz,lecisz czy jak tam??
Czas leci,juz niedlugo,,heh

Ja kolo 8-10 bede testowac,,bo tak powinnam dostać nastepna @
 
Do góry