reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

hejjjoo

Beciu alez nie,na szał zkaupwoy uderze pozniej,hehehe..jakos nie chce mis ie,tym bardziej chorowitka ja jakas,,,

milego dniaaaaaaaaaa
 
reklama
Ewcia ja na szał zakupowy, moze w przyszłym tygodniu uderzę......:-D:-D:-D
Już widziałam cudną kieckę....:tak::tak: Jeszcze bielizna i wiesz......:tak:..... człowiek zaraz lepiej się czuje.
Przyjadę Cię wymasować, kolejka do Słupska z Gdyni chyba odjeżdza po 18-00- zdążę......:-D Wstaw wodę na kawkę......:-D:-D

Dziś byłam u jubilera popatrzeć sobie na fajne łańcuszki.......:-D:-D:-D
 
Ewcia ja na szał zakupowy, moze w przyszłym tygodniu uderzę......:-D:-D:-D
Już widziałam cudną kieckę....:tak::tak: Jeszcze bielizna i wiesz......:tak:..... człowiek zaraz lepiej się czuje.
Przyjadę Cię wymasować, kolejka do Słupska z Gdyni chyba odjeżdza po 18-00- zdążę......:-D Wstaw wodę na kawkę......:-D:-D

Dziś byłam u jubilera popatrzeć sobie na fajne łańcuszki.......:-D:-D:-D
spoko czekam,,nawet mam pizze ugoszcze cie,,hahah,,winko itp..tez sie znajdzie

no u jubilera-a na co polujeszzzzzz na łancuszki,,nono,,,rozpuszczasz sie sama
 
Ewcia ja sobie tylko patrzę, mąż mi kupuje świecidełka- bo mi szkoda kasy....:-D:-D:-D Winko powiadasz....hmmmmmm. ..... ja lubię białe sodkie i baaaardzo zimne.....:-D:-D:-D
Na tym wątku to chociaż spokojnie i bez nerwów......:-D:-D:-D
 
hihihi moja siostra kiedyś z Niemiec przywiozła niebieskiego szampana.......:-D:-D:-D
Ja sie chyba wtedy na niego nie załapałam......:-D:-D:-D
Ale u S piłam takie dobre drinki z truskawkami i rumem.......:-D i sporo lodu......:tak:
Ewcia czy my nie zbaczamy z tematu....hahaha........:tak:????????
 
Beata - na ferie gdzies chcemy pojechac - M mysli o gorach, choc ja wolalabym jakies cieple kraje... Choc z drugiej strony to tez nie byloby do konca dobre bo roznica temperatura sprawilaby ze moj chorowity Jas by sie rozlozyl...
Oczywiscie teraz tez jest chory. Nie moge powiedziec, ze jak M wyjezdza to jest chory, bo jak M byl to tez Jas byl chory... Kurcze - chlop jak dąb (1,5 roku, wilczy apetyt, waga 13,3kg i w ogole super sie rozwija) a podatnosc na przeziebienia odziedziczyl po mnie :-( M jak byl dzieckiem to w ogole nie chorowal :no: A ja non stop... :wściekła/y:
 
reklama
Do góry