reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Beata - no z zadawaniem jest roznie... Ja zadaje oczywiscie no ale mam jzu 3 klase, i materialu jest sporo... W pierwszej zadawalam praktycznie codziennie zeby sie wdrozyli w obowiazki no ale staralam sie nie zadawac za duzo...

Niedawno mialam rozmowe z jedna z matek, ktora powiedziala ze za duzo zadalam i jej syn ma zajecia popoludniowe i nie ma tyle czasu itp. No ale jakos to sobie wyjasnilysmy :tak:
 
reklama
Mysz dlatego ja się nie będę wdawać w dyskusję z wychowawcą, bo i tak przegram.....;-)
Tylko że mój syn już kręci nosem gdy słyszy słowo- SZKOŁA......;-)
 
Co tu tak cicho??? Jak tam dlugi weekend spedzacie???
U nas srednio bo Jas chory a M mnei wkurza bo siedzi w domu ale palcem nie kiwnie jesli chodzi o sprzatanie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam moje kochane slomianki :tak::tak::tak:

Wpadam sie przywitac i oznajnic, ze zyje :tak: W sobote wrocilam z Polski, gdzie spedzialm 5 tyg. Bylo swietnie, wracac mi sie nie chcialo, no ale coz mialam poczac..... jak czlowiek musi to pakuje manele i wraca :tak:

Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuje, ze nadrobie zaleglosci. Bo na razie to jestem zdrowo zakrecona i musze sie na nowo wdrozyc w BB. Bo mialam odwyk w PL ;-):-D:tak:i ciezko mi sie teraz wczesac:tak::tak:

Papatki!
 
To dopiero w marcu wroci???? :-(

Moj jedzie za 2 tygodnie na 2 miesiace. Ferie zimowe spedzimy razem, no ale Boze Narodzenie bedzie smutne :-(
 
Cześć

Mysz my ferie spędzimy osobno, a święta razem, bo 21 grudnia jedziemy do S na 2 tygodnie....;-):-D:-) Już w poniedziałek będzie załatwiać zaproszenie dla nas..... :tak::tak: Sylwestra też spędzimy razem- SUPER!!!!!:-D

Ewcia???????????????????
 
Witam mam pytanko mamusie jak sobie radzicie same bez mezow??
otoz mam dwoje dzieci i maz prawdopodobnie wyjedzie od stycznia do niemiec do pracy i bedzie co 2 tydzien w domu na wekend...
jakos mam obawy jak to bedzie jak sobie dam rade sama z dziecmi??wszystkie obowiazki spadna na mnie...
pewnie bede nieraz miala dosyc tych wrzaskow,halasow,klotni dzieci
boje sie tej samotnosci tym bardziej ze ja taka beksa jestem :tak:..
no i sama nie jestem pewna tak do konca tego wyjazdu czy go chcem czy nie... kasa nam sie przyda wiadomo tu jest ciezko zarobki marne....chcielibysmy zeby choc przez rok maz tam pracowal..
wiem najgorszy poczatek a potem sie przyzwyczaje....musze dac rade...
sory ze wam tu tak zasmiecam...:wściekła/y:moimi sprawami...
pozdrawiam i trzymam kciuki jestescie dzielne babki:-)
 
reklama
Do góry