reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Kochane witajcie!
Trochę mnie nie było na BB ale teściowa jest w złym stanie i nawet M zjechał z roboty. Dwa miesiące temu teściowa złamała nogę, nie chciała się jej zrastać i ogólnie żle się czuła. Gdy pojechali tydzień temu na żściągnięcie gipsu zasłabła po badaniach zostawili ją na badaniach bo okazało się że skrzepy poszły na płuca. Jakby tego było mało po kompleksowych badaniach diagnoza rak nerki z przeżutami...dają jej pół roku życia Mój M załamany a ja nawet nie mogę mu pomóc mogę tylko być przy nim

Maciuś znowu chory lekarka dała zyrtex i zobaczymy czy będzie poprawa bo ja też podejrzewam że to na tle alergicznym

Wybaczcie że Was nie doczytam ale chwilowo brak czasu.

Pozdrawiam!!!

magdamir1 dasz rade i przywykniesz. Gorzej ze z tego rok robia sie 2...3 U mnie juz czwarty rok:-(
 
reklama
zuzkus oj to nieciekawa u Ciebie sytuacja.
Dużo zdrówka dla synka i wspieraj jak tylko możesz męża i teściową.
Pozdrawiam Cię i trzymaj się....;-)
 
Becia jestem,,,znalazłam sie,,,

ostatnio pousuwalam watki subskrypowane,,bo za duzo ich bylo i slomianiki tez mi ucieklyy..upsss

ale jezdemmmmm

ja sama do swiat tzn do 20 grudnia....
 
Ewciu witaj.......:-D:-D:-D
Już myślałam, że zapomniałaś o słomiankach.....:tak: a resztę napiszę wiesz gdzie.....:-D:-D:-D

Miłego wieczorku
;-);-);-)
 
Witajcie :-)

No i dolaczam w pelni do slomianek na 2 miesiace... Dzis pozegnalam M, ktory wroci pod koniec stycznia :-(
 
Cześć

Mysz1978 witaj......;-) 2 miesiące szybko zlecą.
A gdzie spędzisz święta???? Będziesz w domu, czy jedziesz do rodziny?????
 
Jade do rodzicow :-)
Tesicowa to wprawdzie ksomentowala dajac mi do zrozumienia ze niby ja nie chce scalenia rodziny (a ona do tego dązy :-D) no ale olalam i nie komentowalam...:-p No i oni tez jada do swojej corki :-)
 
Mysz i dobrze zrobiłaś.....;-) Czasami warto odpuścić i nie wdawać się w bezsensowną dyskusję.....;-) Mnie kiedyś nosiło jak ktoś głupio gadał, teraz to olewam.....:-D:-D:-D
Fajnie że jedziesz do rodziców, odpoczniesz sobie a dziadki wnusiem się nacieszą.....:laugh2::laugh2::laugh2:
W przyszłym tygodniu jadę po kilka drobiazgów na święta- Oskar ma teraz bzika na punkcie robienia robotów dosłownie ze wszystkiego- z kapsli, papieru, śrubek itp. Więc kupiłam mu wczoraj taki zestaw - Twój robot- jest tam pełno kabli, śrubek, jakiś silniczek i chłopak będzie coś tam sobie robić......:-D Mówi że zrobi mi robota który będzie w domu sprzątać, prasować a ja będę siedzieć.....:-D:-D:-D

EWCIA?????? :tak:

DOBRANOC
 
reklama
Cześć

Ewcia Ty się szykuj kochana na powrót męża, szykuj się......:-D:-D:-D Widzę fryzur zrobiony, pewnie już coś kupiłaś do ubrania......:-D:-D

Mysz a na ferie gdzieś sobie pojedziecie ???? Czy będziecie w domku?????:tak::tak:

Oskar już w szkole a ja lecę pozałatwiać resztę spraw.....:tak: Wczoraj widziałam fajną kieckę w sklepie, akurat tak sobie pomyślałam że może jest mi potrzebna.....:-D:tak: No ale jeszcze się zastanowię.....:tak::tak:

Miłego dnia:-D:-D:-D
 
Do góry