reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Na szczęście nie mogę narzekać na noce. Wczoraj do 22 wojowal ale jak zasnął to karmienie miałam dopiero o 5 i następne o 8. Wyspalam się mimo że zasypiam o 2. No i w nocy nie musze nosić. Śpimy razem. Jak się przebudzi to dostaje pierś i zasypiamy oboje nie wiem nawet kiedy.
 
Agnes to ja wcześniej o tych skokach nie słyszałam nawet... a jak ostatnio trochę poczytałam to wygląda na to że całkiem dlugo One trwaja nieraz;) a z drugiej strony u niektórych dzieci i ząbki mogą sie przebijac kilka tygodni... moze mamy to i to naraz;) mój Mały jak zwykle spi conajmniej po 2-3godz w nocy tak dziś w ciągu 3 godzin od uspania już 2 raz na jedzenie się obudzil
 
Angelikaa współczuje kryzysu. U mnie też się coś takiego pojawiło. Ostatni tydzień to chyba częściej płakałam niż mała :zawstydzona/y:. Już równy rok siedzę w domu. Brak mi wyjścia do pracy, do ludzi... Ale jeden mały uśmiech Natalki wynagradza wszystko;).
A noc cała przespana, od 20 do 5 a potem jeszcze do 8.00.
 
U nas norma :D
 

Załączniki

  • FB_IMG_1481535488287.jpg
    FB_IMG_1481535488287.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 76
Hehe :D

Wiecie u mnie też tak ostatnio smutno. Mój mąż mało kuma. Jemu się wydaje , że skoro pracuje to ma prawo odpoczywać kiedy chce. Ja nie mogę powiedzieć jeszcze 20 minut.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Hehe :D

Wiecie u mnie też tak ostatnio smutno. Mój mąż mało kuma. Jemu się wydaje , że skoro pracuje to ma prawo odpoczywać kiedy chce. Ja nie mogę powiedzieć jeszcze 20 minut.

atdctrd8ammce1aq.png
No niestety... Jakby tak tych naszych facetów zostawić choćby na 24 godziny z Maluchami to moze by trochę bardziej docenili co my robimy codziennie... ja bym się chętnie zamieniła ale chyba szkoda dzieci by mi było... wczoraj mój mąż miał imprezę swiateczna w pracy, sam sobie prasował nowa koszule...20 minut! smialam sie ze ma szczęście że nie pierze i nie prasuje bo w takim tempie to jedno pranie prasowałby 2 dni...
 
A Kuba jakiś śpiący dziś... obudził się pół godziny temu marudny a teraz niby usnal u mnie na rękach ale ciagle się kręci sprawdza czy jestem i dwoma rękami trzyma mój sweter żebym go nie odlozyla...
 
my po szczepieniu, mala nawet nie zaplakala ale wkurzylam sie bo wczesniej miala 6tyg przerwy w wizytach i dr zeby teraz za 2tyg umowic wizyte jak szczepienie przekladalam to zobaczymy jak przyrost w krotkim okresie czasu, dzisiaj te 2tyg minely i mala przybrala 240g i dr (jakas inna nie ta moja) ze slabo przybiera jak ja ja karmie pewnie mam za malo mleka, dziecko glodne dlatego w nocy czesto chce jesc i inne pierdolenie az mi sie cisnienie podnioslo 120g w tyg to chyba nie jest strasznie malo szczegolnie, ze mam dlugie szczuple megaruchliwe cala dobe dziecko a nie ta wjechala z taka gadka, ze jakbym nie byla taka uparta na kp to bym dala mm, na banie mi wjechala tak czy inaczej poprzystawiam mala na wszelki czesciej no i za 2tyg kontrola jak waga rosnie
 
reklama
Do góry