reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

6300 rowno 4mc tylko jej chodzi nie o wage tylko sam ten przyrost w ciagu 2 tyg a ma 66cm wiec wzrostowo zupelnie inny centyl niz wagowo

mleko matki jest najbardziej kaloryczne jak dasz porcje marchewki zamiast mleka to mniej kcal dostarczysz wiec opcja raczej fit ;p
 
reklama
Paper ale dziecko przecież może w jednym tygodniu przytyć trochę więcej w innym trochę mniej. Ważne żeby w siatkach sprawdzać. Co za lekarze... I pracują tacy, biorą kasę a jakby się naprawdę coś poważnego działo to nie rozpoznają choroby.
My na święta jedziemy do rodziny. Wszyscy 100 km od nas. Wigilia u teściowej a później codziennie w 2 domach zaliczamy odwiedziny. Z jednej strony się ciesze a z drugiej nie chce mi się jak pomyślę o tym pakowaniu i spaniu u kogos. Tym bardziej ze nad juz jest 4. No i jedzenie będę miała zajebiste. Na wigilię ziemniaki z marchewka. Bo jeszcze mam tą dietę eliminacyjna. Jeśli dobrze pójdzie moje rozszerzanie duety od jutra, to może będę mogła zrobić sobie pierogi z serem. Byłoby cudnie
 
Paper to moja tez ma 4 miesiace pojutrze i wazy 6600 a kazdy mowi ze taka gruba. Nie mierzylam jej wzrostowo ale jest raczej dluga bo ciuszki na 68 sa na styk a zakladam jej juz czesto 74. Teraz jak sie wiecej rusza i wierzga to widze ze mniej przybiera, a jak lezala tylko to byla ludzik michelin. Mi za to lekarz mowil ze po srodzie po skonczonym 4 mcu moge wprowadzac jej warzywa co tez mnie zdziwilo bo nowe zalecenia mowia ze po 6 mcu ale widze ze lekarze nie do konca sie tym sugeruja.

n59y6iye227k1jnm.png
 
no przy kp skokowo sie przybiera ja to wiem no mowie wam wsciekla mnie baba

dordaw wg mnie w ogole pediatrzy do d.. sa, jak coa sie dzieje odsylaja do specjalisty, sami jakis problemow z napieciem itp nie wylapuja, a od zywienia to w ogole nie sa dla mnie to padaka jak lekarz wiedzy nie aktualizuje mysle, ze jakbys do dietetyka poszla inna gadka by byla ale wiadomo koniec koncow kazdy robi jak uwaza
 
Ja jutro ide z malym do pediatry. Mialam go szczepic ale cos mu na ustach wyskoczylo. Ma takie ranki jakby od zimna ktore mu popekaly do krwi :/ nie wiem czy to nie opryszczka bo mi wlasnie wywalilo i moze zlapal ode mnie. Zobaczymy co lekarz na to powie. Od razu go zwaze bo nawet nie mam pojecia ile teraz ma kg i ciekawa jestem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
No to z tego co widze to moja najmniej wazy a wczoraj skonczyla 4 miechy. Mowiac o rozszerzaniu diety nie mialam na mysli eliminacje karmienia kosztem marchewki tylko np. marchewka czy ziemniak jako dodatek :) taki bonus od zycia :D
 
Zapomnialam sie zapytac tego pediatry o dokarmianie bo ja ciagle daje mojej 1 butelke mm dodatkowo i ciekawa jestem czy to jest lepsze dla jej zoladka czy lepsze by bylo jakbym to mm zastapila marchewka...

Jedna pediatra/konsultant laktacyjny mowila ze robie jej rewolucje zoladkowe dajac dodatkowo to mm dlatego sie nad tym zastanawiam...

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
no wlasnie wiec jak juz cos daje to moze to mm najlepiej... hmm zapytam sie go 5 stycznia jak pojdziemy na kolejne szczepienie...

n59y6iye227k1jnm.png
 
Do góry