reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

sierpniówka, middajoy - no, ciekawe ile jeszcze taki raj potrwa :wink: póki co cieszę się chwilą :-D
tak ma odkąd skończył ok 4 tygodnie. oprzez pierwsze 4 tyg nic nie robiłam, tylko karmiłam, a potem już się wszystko w miarę uregulowało.
sama jestem zaskoczona że tyle śpi, bo ta pierwsza drzemka to 5 godzin przerwy między karmieniami.
pewnie 3 miesiące skończy to będzie troche mniej spał.

oj tak, wszystko sobvie moge w tym czasie zrobić, bo on od tej 9do 14 śpi na balkonie. o 9 karmię, potem odbijam I potem jak juz wkładam go na przewijaku w kombinezon I czapkę to cały sztywnieje I czasem nawet jeszcze na przewijaku mi usypia. wkładam w wózek, wyjeżdżam na balkon I drzwi na balkon zamykam I mam spokój do 14-14:30.
tylko niestety praca się o mnie upomniała, więc ze 2 dni w tyg mam telekonferencję, lub musze coś do pracy zrobić :sad: musze to w końcu ukrócić, wprzecież jestem na macierzyńskim!
 
reklama
middayjoy tego nie wiem ale ja po 3 dniach picia miety na nieswiadomce mialam taki kryzys laktacyjny, ze ledwo kp odratowalam (pilam z 4 dziennie)

dominika smiesznie z tym balkonem, jakbys dziecka nie miala :D mi dzisiaj spala o 10 godzine o 12 dwie godziny i o 16 i 18 po pol godziny, cudownie po prostu czuje sie megazrelaksowana, jak to niewiele do szczescia trzeba :D
 
Dominika na prawde masz raj w dzien moja dzis spala w dzien 2h ciagiem od 15-17 a tak nic. Ale padla o 20 i jeszcze o 22zjadla wiec mam nadzieje ze całą nocke przespi. Bo jak je o 20 to o 2 pozniej 7 takze nie jest zle z tym ze ona sie czasami przestawia najczęściej jak jest skok i sie wtedy rozreguluje[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku a moj dopiero od dwoch dni spi w dzien dluzej niz po pare minut. Dzisiaj mial trzy polgodzinne drzemki. Jakis cud. W dodatku u nas byla zmiana czasu w ten weekend i mlody wstaje teraz o 6 rano a nie o 7. Dobrze, ze chociaz w nocy spi w miare dobrze

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hehe, chyba trzeci taki w nagrodę :wink: poprzedni tyle nie spali.. chociaż ten drugi miał 3 godz drzemki w ciągu dnia do 2 rż to też dość długą to drzemkę miał
 
Mój spał dużo lepiej w nocy a od 3 dni zasypia 19/20/20.30 i budzi się 22:20 z zegarkiem w ręku ale smyram i usypia w łóżeczku i 23:20 i albo usnie albo muszę dać mleko. Masakra. A jak usnie to po 00 budzi się i tak na mleko [emoji23] potem za 3 h to samo potem za półtorej się nudzi może usnie albo nie jak nie to za 3 mleko i pospane
 
U nas też postęp mala potrafi spać 9 godz ciągiem :-) Ale zasypia o 18.00 i budzi się między 1 a 3 :) tyle że już jest wyspana i śpi jeszcze 2 godz do 5. za to w dzień tylko drzemki takie po 15/20 min.
 
Moj synio znowu mial dobra noc. Spal od 20 do 4.30 :) pozniej po jedzeniu go wzielam na brzuch do siebie i spalismy do 6.20 i spalby dalej ale musialam wstac bo szlam do lekarza wiec sie rozbudzil. Wrocilam i maz go usypial wiec wzielam z powrotem na brzuch do siebie i spi sobie dalej. Ale pewnie teraz to bedzie krotka drzemka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Middayjoy, jesli chodzi o wygaszanie laktacji, to ja jak miałam tomografie z kontrastem to przez 2 dni nie mogłam karmić. Odciagalam tylko trochę i nie przystawialam dziecka i po tych dwóch dniach już było dużo mniej. Potem karmiłam jeszcze kilka dni ale i tak mleka miałam mało i zdecydowałam ze całkiem przechodzę na butle, ściągałam laktatorem raz dziennie, ale nie do końca tylko trochę, a potem pojechaliśmy do babci do Gdyni i zapomniałam go wziąć wiec nie odciagalam i samo sie jakoś wchłonęło. Nie zrobiły mi sie żadne zastoje ani nic.

U mnie właśnie zaczął padać śnieg. Nie znoszę tej pogody koło zera, chlapa i wilgoć, na spacer pewnie nie pójdziemy i znów dzień sie bedzie dłużył :(
 
reklama
Mój młody to śpi jak mu się podoba.Nadal żadnych reguł ,w dzien zwykle troche spi np ciagiem 3 godz i troche drzemek ale w nocy to i co dwie godz nadal potrafi sie budzic.Ale znowu ma porządny katar a nawet poksluje.Starsza go zarazila.Ja też przeziębienie.A że jestem oslabiona to jeszcze z zębem problem.Leczona gorna dwojka aż koło nosa zaczęła mnie boleć i nizej.Rtg pokazal stan zapalny koło korzenia i leczenie kanałowe po raz pierwszy mnie spotkało_Oby to chorowanie nas opuściło.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry