reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja po tygodniu miałam zanik jak nie karmiłam mimo użycia laktatora. Nie było ani zastoju ani nic. Jak u Anpio. Do tej pory jak sutek nacisnąć to coś wyleci wiec mogłabym walczyć ale jie chce mi się po prostu. Meczylabybym i siebie i mojego Liska.

Mój dziś do 6 spał. Potem oczywiście jeszcze po. Jedzeniu dospal do 8 :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak kończyłam karmienie, bo wracalam do pracy to też była kwestia paru dni do tygidnia i bylo po mleku. Tylko z drugim to był taki hardcore bo karmiłam go wyłącznie piersią i z dnia na dzień musiałam skończyć taką mega rozkręconą laktację to mi sie zrobiły małe zastoje, ściągnęlam kilka razy laktatorem w pracy, a za chwilę wyjechałam w delegację i już wogóle był koniec.
I też tak z dnia na dzień dostał mm i musiał pić ;) jeszcze wtedy żadnych pokarmów innych nie wprowadzałam.
 
Mój młody to śpi jak mu się podoba.Nadal żadnych reguł ,w dzien zwykle troche spi np ciagiem 3 godz i troche drzemek ale w nocy to i co dwie godz nadal potrafi sie budzic.Ale znowu ma porządny katar a nawet poksluje.Starsza go zarazila.Ja też przeziębienie.A że jestem oslabiona to jeszcze z zębem problem.Leczona gorna dwojka aż koło nosa zaczęła mnie boleć i nizej.Rtg pokazal stan zapalny koło korzenia i leczenie kanałowe po raz pierwszy mnie spotkało_Oby to chorowanie nas opuściło.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom

Marlenkawww współczuje, moja miała katar przez prawie 2 tygodnie, synek na antybiotyku a ja z katarem, masakra była. Dużo zdrówka dla was.

Dominika, a w taka pogodę tez go tyle trzymasz na balkonie?
 
Anpio - tak, mam ciepły śpiwór w wózku, jeszcze kocyk do środka daję żeby łapki okryć, bo kombinezom mam bez rękawiczek..
Dziś śnieg u nas pada, ale czy śnieg czy deszcz cyz wiatr to mam folię przeciwdeszczową I wózek pod folia stoi.
przewaznie koło 13:00 zaczyna się kręcić I wtedy go już wstawiam do domu I ostatnią godzinę śpi już w domu w cieple, tylko śpiwór rozsuwam.
zrobiłam własnie foto, moze uda mi ise wstawić z komórki
wózek mam taki stary,który trzymam tylko w domu. w garażu mam wózek na spacery I wyjścia.
 
20161109_105027.jpg
 

Załączniki

  • 20161109_105027.jpg
    20161109_105027.jpg
    354,2 KB · Wyświetleń: 249
ten wózek dostałam 9 lat temu jak byłam w ciąży, od jakiejśc koleżanki mojej mamy, stał jej na strychu to nam dała, ale nigdy w nim nie jeździłam, tylko zwsze właśnie w domu używałam, żeby nie nosić po schodach wózka albo samej gondoli.
jak czasem wychodzimy o tej 9 na zakupy I uśniie w tym drugim wózku, to potem go z dołu tylko z tym spiworem wyciągam śpiącego, niose na gore I przekładam do drugiego wózka I wystaiwiam na balkon.
śpi tak dzis od 9. biorę się za odkurzanie.
 
Witajcie. My juz po szczepiniu. Moja mała bohaterka nawet nie zaplakala. Na wadze przybiera książkowo. Ma 3 miesiące i waży 5500, ale rozmiar 62 jeszcze jest luźny. Teraz nakarmilam ją i usnęła. Poprzednim razem spała 5 godz po szczepieniu. Zobaczymy jak dziś...
 
reklama
moja 2830 najnizsza 2690 i wlasnie ciekawa jestem ile bedzie na szczepieniu wazyc bo ostatni raz jak 8tyg miala sprawdzalismy :D
 
Do góry