reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Apropo wege to jestem do dyspozycji :)

No i weganskie dla alergika tez.

Żyjemy, w domu już jesteśmy i nikt nas nie zabrał :) ani na granicy nie sprawdzał.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Mamakulka, a jak będziesz karmić Małego? U mnie - chociaż Mały przecież jeszcze tylko na mleku wszyscy już o tym dyskutują (oprócz mnie i męża, ja też wege :) ).

Jasiek na przewijaku tak sie nogami odpycha ze az sie boje ze kiedys mi wypadnie. Zastanawiałam sie nad szczepieniem na pneumokoki ale strasznie sie boje z reszta przed każdym szczepieniem panikuje... Moj tak pakuje rece do buzi ze az mu sie cofa a smoczka jakos nie ma ochoty w pyszczku potrzymać dluzej niz minutę, slinotok mamy taki ze czasami kilka razy go przebieram ;)

Mój też już nie chce smoczka, tylko swój kciuk, zastanawiałam się, czy to normalne, ale widzę, że większość Maluchów tak ma

Mój Mały dzisiaj pierwszy raz spał 21-3, normalnie to są pobudki 1, 4, 7, marzy mi się cała nocka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
My nocki Mamy super zasypia 21-22 a pierwsze karmienie jest o 4 czasami nawet później potem 7 i 10 miedzy którymi jeszcze zazwyczaj śpi dopiero po 10 dzień zaczyna się na dobre
 
Moja usypia okolo 21 (plus minus godzina) i zaczyna stekac kolo 3 - wtedy zmieniam pieluche i karmie i to zazwyczaj na spiocha. Dzis mi figla zrobila bo zamiast spac to zaczela sie rozgladac i usmiechac jak codziennie kolo 7 i sie balam ze nie usnie, ale przystawilam ponownie do cyca i usnela, ufff.

Ale dzis zimno, a przynajmniej tak mi sie wydaje jak stoje na balkonie. Chyba dzis bedzie wietrzenie przy oknie zamiast spaceru bo nie mam ani cieplego kombinezonu ani spiworka, mam tylko takie cienkie polarowe :/ chyba trzeba bedzie wieczorem skoczyc do sklepu i cos kupic...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie podobnie, usypia ok. 21, budzi się ok.3 i potem ok 5-6 i jeszcze spi do 8.30-9. Kilka razy przespała całą noc tzn. od 21 do 6. Ale wtedy się wyspałam:).
A wasze spacery ile trwają? Ja wychodzę w południe na ok. 1,5 godz. Nie wiem czy nie za krótko. wcześniej jak miałam robotę w ogrodzie, to byłam nawet 3 - 3,5 godz. A mała wtedy miała taki super sen. Wracałam do domu dopiero jak się budziła.:-) :)
A teraz obudziła się po półgodzinnej drzemce i się śmieje w głos:surprised:
 
U mnie też zasypia między 21 a 22 budzi się o 4, 6, i o 10 wstaje i w dzień nie chce spać. Wczoraj o 12 w nocy na tvp2 mówili o szczepionkach, oglądaliście? Co o tym myślicie? Ja szczepilam ale strasznie się boję tych szczepionek

U nas spacery różnie, czasami chodzimy tylko godzinę a czasami 3 godziny, zależy jaka jest pogoda i ile mam czasu☺
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to moj zasypia kolo 20-21 a potem karmienia ok 23-3.30-7 z przesunieciem o godzine. jakas padnieta nie jestem wiec luz. chyba przywyklam przez starszego on sie ciagle budzi w nocy.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry