reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Angelika moja tez mało gurzy. Rano jej sie jeszcze troche chce ale potem to bardzo mało;-/ a ja do niej gadam jak najęta;-/ uśmiechów za duzo tez nie rozdaje. Ile ma Twoja? Aza moja ma 3mies skończone;-) i ja z lekarzem nie rozmawiałam na temat odstawieni zagęszczacza. Pojde dopiero w przyszłym tyd. Ale próbuje ja i daje jej z cycka to mi uleje wiec chyba jeszcze ma niedojrzały układ. A na usg wszystko było dobrze z odźwiernikiem. Kurde nawet nie pomyślałam ze przez zagęszczacz moze byc bardziej nasycona;-/ dopiero sie zacznie jak samo mleko bedzie pila...

No właśnie w tej chwili przez to przechodzimy, że jej te mleko nie smakuje, ale że jest głodna to zje tylko trochę, a potem już nie chce. Przykładowo jadła mi co 3-4h 120ml (wody plus to sypkie), a teraz zje 60 - 70 i koniec No nie może tak mało jeść, więc ja za godzinę lub półtora znów daje (bo wiem, że już to przetrawi i znów będzie znów głodna).
 
reklama
Dziewczyny i moj Jasiek ostatnio Je coraz mniej moze to taki czas dla naszych maluszków. Ja od wczoraj na spacery zaczęłam smarować buźkę emolium na wiatr i mróz poleciła mi położna a ze młody ma cały czas problemy ze skóra to juz nie zmieniałam firmy bo kapiemy go tez w emolium. Moja położna mowila ze fajnie sie sprawdza nosidełko ergonomiczne tula przy takich nieodkladalnych dzieciach jak moj Jasiek. Martwi mnie tylko ze nie bardzo lubi lezec na brzuszku, strasznie sie denerwuje jak tylko go położę ale jak mu sie chce to główkę podnosi...co do gaworzenia mały jak ma dobry dzien jest dosc wygadany a od wczoraj zdobył nowa umiejetność piszczenia i śmiania sie "do środka" po czym momentalnie dostaje czkawkę ;) sorry dziewczyny za brak pl znaków i interp. ale tak na tel. Jest mi szybciej i łatwiej ;)
 
jaskowamama
tula jest fajna ale bez wkladki dla niemowlat mozesz wsadzic dopiero jak dziecko samo usiadzie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
A mi mowila ze jak juz trzyma glowe :( kurde teraz musze sie dowiedzieć dokładniej bo juz sie cieszylam ze niedługo byc moze nawet cos do jedzenia uda mi sie zrobic z Jaskiem w nosidełku a teraz to juz zwątpiłam :(
 
Moja to kiedys co ja przekrecilam na brzuch to ona z powrotem na plecki. I tak pare razy a teraz tego nie robi nie wien czemu. Gada sobie tam cos do nas jak nas widzi ale jak ma ochotę. Coraz wiecej a najbardziej to na wieczor sie "rozgaduje" ale przedwczoraj mowila w wiecej a dzisiaj juz prawie w ogóle. Tak samo ze śmianiem, chyba 3 razy zaśmiala sie głośno a teraz juz nie chce.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas mały miał bardzo suchą skórę na buzi i brzuszku, dostałam w aptece próbki fluidu Lipikar i zeszło wszystko, teraz zamówiłam całe opakowanie bo sprawdza się u nas rewelacyjnie.
 
Ja teraz kupiłam hipp żeby nie od razu emolienty i jest na razie bardzo duża poprawa. Po babydream tez było ale kilka dni. Kupowałam w Berlinie bo wyobraźcie sobie połowę taniej.

Ignaś mi się juz śmieje ciągle. Chyba po skoku taka zmiana bo wczoraj był bardzo roześmiany.
Dodatkowo jak mu śpiewałam to zaczął razem ze mną śpiewać hehe zawodzil po swojemu :D

Papercut ten śnieg wykrakalas bo leży! !!!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak u Was nocki? Przesypiacie już całe? My nadal mamy 2 nocne karmienia a po tej zmianie czasu mały o 5 rano ma już dzień i koniec snu grrrr
 
reklama
U nas też 2 karmienia. Zasypia ok 21, pierwsze karmienie ok 1, drugie o 4 a potem to już go braciszek budzi.

Jak będę na kolejnym szczepieniu to muszę zapytać o to podnoszenie główki bo nie podnosi nadal,wogole nie chce leżeć na brzuchu.
Jak leży na mnie,czy jak go noszę to główkę trzyma,a tak to nie chce


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry