reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hej. Z moja tez nie wiem co się dzieje, ale dziś od 5tej co chwile by jadła. Juz 3 trzy razy przystawiałam ja i znow marudzi. Dzis idziemy do pediatry na kontrolne usg bioderek, to popytam troszkę.
 
Hej dziewczyny sorki ze ostatnio mniej pisalam ale córkcia starsza mi sie troche rozchorowala i przy dwójce dzieci ogarnac tak zeby sie mlody ma ie zarazil to wyczyn :-)

Jak Kuba zje ok 22 to spi do 5 a jak się o 20 to budzi sie o 3 i potem po 6:-) czasami spi jeszcze do ok 8 i sie budzi w ciagu dnia ma drzemki po pl godzinki wyjatkiem jest spacer gdzie spi caly czas :-)

Ja ostatnio bylam w restauracji gdzie Geslerowa zrobila rewolucje :-) super jedzenie i czly czas ktos czekal na stolik

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ha a mnie Geslerka sie wlasnie dzisiaj w nocy snila xd ze byla u mnie w domu i pokazywala cos przy synku.. O zgrozo.. Mam pokrecona glowe...
Malo sie tu udzielalam ale codziennie was czytam. Moj synek cienko spi... A od 3 dni przechodzi sam siebie... Co godzine pobudka.. Sil brak. W dzien tylko na rekach. Wygladam jak zombi.
 
Znam ten ból Jasiek dzisiaj cała noc wojował a juz tak ładnie spał :( dzisiaj to przeszedł sam siebie co 15 minut płacz przez sen a pieluszka sucha nie za ciepło nie za zimno najedzony i tylko rece były w stanie go uspokoić jestem padnięta a zaraz jedziemy na rehabilitacje o zgrozo zawsze mam stres jak tam jade zeby czasami czegos sie znow nie doszukali....
 
U nas nawet spacerek odpada od tygodnia w domu siedzimy... Antos ma katarek i cos mu przejsc nie chce. Stoje w oknie i czekam na kuriera bo ma mi nawilzacz dostarczyc..
Moze to malemu pomoze....
 
Znam ten ból Jasiek dzisiaj cała noc wojował a juz tak ładnie spał :( dzisiaj to przeszedł sam siebie co 15 minut płacz przez sen a pieluszka sucha nie za ciepło nie za zimno najedzony i tylko rece były w stanie go uspokoić jestem padnięta a zaraz jedziemy na rehabilitacje o zgrozo zawsze mam stres jak tam jade zeby czasami czegos sie znow nie doszukali....
Sama bym sie pewnie shizowala... Wogole nawet jak syna lekarz bada to sie boje ze powie ze cos jest nie tak...
 
A u mnie znowu Igi się budzi w nocy, na szczęście tylko raz. O 1, jak mąż przychodzi z pracy wyjdzie z psem i zje to Ignaś otwiera oczy i chce jeść ;) oby znów się pezestawil.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja malutka juz tak ladnie spala ze zasypiala ok 21 a budzila sie o 5 nad ranem karmienie i znowu sen a teraz cos jej sie poprzestawialo i wstaje ok 1-2 potem 4-5 i potem ok8. Mam nadzieje ze wroci do jednej pobudki
 
reklama
Do góry